Advert
Advert
Advert

PAMUK SEKTÖRÜNDEKİLER ŞUTB’DE BULUŞTULAR

Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB), yeni hizmet binasında yapacağı korbey salonu için pamuk sektöründekileri buluşturarak istişarede bulundu.

PAMUK SEKTÖRÜNDEKİLER ŞUTB’DE BULUŞTULAR
PAMUK SEKTÖRÜNDEKİLER ŞUTB’DE BULUŞTULARŞanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Toplantı Salonu’nda  yapılan istişare toplantısında; Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın yeni hizmet binasında yapılacak olan korbey satış salonuna ilişkin projeler sunuldu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Çiçek’in girişimleri ile ; Harran Üniversitesi’nden öğretim görevlileri, İzmir Ticaret Borsası’ndan uzman kişiler, pamuk sektöründeki büyük firmaların ve pamuk ajanlarının katıldığı toplantıda;  korbey salonu  hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Çiçek, yeni hizmet binasında yapılacak olan korbey salonu ile birlikte gerek yurt içinde gerekse yurt dışından sanal ortamda alım satım işlemlerinin yapılabileceğini kaydetti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından yaptırılan ve inşaat çalışmaları devam eden Pamuk Lisanslı Depo ile korbey salonunu entegre ederek Şanlıurfa pamuğunu hak ettiği yere getirmeyi amaçladıklarını da ifade eden Çiçek, tüm katılımcılara gösterdiği ilgiden dolayı da teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu