Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Okullara 4+4+4 tabelası asıldı

Okullara 4+4+4 tabelası asıldı

Şanlıurfa Yenişehir ilköğretim okulu 4+4+4 yasası kapsamında aynı okula İlkokul Ve ortaokul Tabelasını astı

Giriş Tarihi: 27 Haziran 2012 Çarşamba 17:45
Okullara 4+4+4 tabelası asıldı

İlköğretimin müdürü ve aynı zamanda orta öğretiminde Müdürü 1 tane olacağı için 2 mühür  bir müdür olacak sabah ilkokul müdürü olarak görev yapan müdür öğlenden sonrada ortaokulun müdürü olarak görevine devam edecek.
Ertuğrulgazi Mahallesi Muhtarı İ.Halil HAKTANKAÇMAZ Yaptığı Açıklamada

Muhtarı olmakla şereflendiğim Ertuğrul gazi mahallesinde Hep ilklere imza atmanın mutluluğunu yaşayan bir muhtar olarak Yenişehir ilk ve orta öğretimde Tabelası bile asılmış eğitime hazır bir okulun muhtarı olmakla Bir ilki Yaşamanın  gururu içindeyim.
Özellikle Şanlıurfa Valimiz Celalettin Güvenç Olmak üzere  İl Milli eğitim müdürümüz Ahmet Palaya,Yenişehir İlk Ve orta Okul müdürü Mehmet Durduya  Eğitimde yaşanak Sıkıntının Çözümünde Bizlere  vermiş oldukları destek’ten dolayı Teşekkürlerimi arz ediyorum.

Zorunlu eğitimin 12 yıla çıkartılması ile birlikte 5+3 olarak uygulanan zorunlu eğitim sistemi 4+4+4 olarak uygulanacak. İlköğretimin 4. sınıfından sonra öğrenciler yönlendirmeli eğitime tabi tutulacak. İlköğretimin 4. sınıfından sonra öğrenciler yeteneklerine göre mesleki eğitime yönlendirilecek İnşallah geleceğe hazır alanında uzman Gençlerimiz yetirtirilir Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com