Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Nihat Ergün; Kalkınma için Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği şart VİDEO

Nihat Ergün; Kalkınma için Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği şart VİDEO

Şanlıurfa’da düzenlenen Şanlıurfa ve Diyarbakır’ın katılımı ile yapılan Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği toplantısına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün katıldı.

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2013 Cumartesi 10:46
Nihat Ergün; Kalkınma için Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği şart VİDEO

Bir otelde düzenlenen toplantıya Bakan Ergün'ün yanı sıra, KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan, Avrupa Yatırım Fonu Başkan Yardımcısı Marjut Santoni Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Aylin Kırıcı, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen, GAP İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. İlhan Karakoyun, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu çok sayıda yerli ve yabancı yatırımcı katıldı.

 

Burada bir konuşma yapan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, benzeri toplantının İstanbul’da yaptıklarını 26 bölgesel toplantının Şanlıurfa Diyarbakır toplantısının ise Şanlıurfa’da yapıldığını belirtti.

Bu tür toplantıların çok verimli olduğunu ve herkesin bir fikir ürettiğine dikkat çeken Bakan Ergün; “Fikriniz ne olursa olsun bunu mutlaka ifade edin. Her fikirde bir kıvılcım vardır” dedi.

Bakan Ergün toplantıdan sonra Karayolu ile Gaziantep’e geçecek.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com