" /> " /> " />
Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Nihat Çiftçi Harranlı Gençlere Deneyimlerini Anlattı

Nihat Çiftçi Harranlı Gençlere Deneyimlerini Anlattı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran'daki temasları sırasında gençlerle buluşarak deneyimlerini paylaştı. Gençlerden gelen tüm soruları yanıtlayan Başkan Çiftçi, "Eğitimden sadece okulda değil, hayatın her alanında istifade edilmesi gerekir" dedi.

Giriş Tarihi: 8 Ekim 2016 Cumartesi 17:57
Nihat Çiftçi Harranlı Gençlere Deneyimlerini Anlattı
Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran'da devam eden çalışmaları yerinde incelemek üzere Harran'a gitti. Büyükşehir Belediyesi tarafından Harran merkezi ve kırsal bölgelerde devam eden çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Çiftçi, gün içerisindeki temasları sırasında Harran İMKB Lisesi'ne geçerek burada öğrencilerle buluştu.
Buluşma öncesi Harran İlkokuluna da geçerek eğitim seti dağıtan Başkan Çiftçi, öğrencilerle bol bol zaman geçirdi. Ardından buluşmanın düzenleneceği okulun konferans salonuna giden Başkan Çiftçi, deneyimlerini paylaşarak gelen soruları yanıtladı.
Buradaki konuşmasında ilk olarak Harran'ın tarihteki yeri ve Harran'da bölgesinde yetişen bilim adamlarının yaşantılarına değinen Başkan Çiftçi, "Bu topraklar öylesine isimlere ev sahipliği yapmıştır ki, nice bilim adamı bu topraklardan dünyaya şaheserler yaymıştır" dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, "EĞİTİMDEN HAYATIN HER ALANINDA İSTİFADE EDİLMELİDİR"
İlçe gezilerinde mümkün olduğu kadar gençlik buluşmalarına önem verdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Bizim için gençlik ve eğitim çok önemli. Gençliği ile geleceğe emin adımlarla yürüyen bir ülkeyiz. Onun için gençlere ve eğitime yaptığımız hiç bir yatırım masraf değildir. Eğitim de sadece okulda olmamalıdır. Evet, Milli Eğitim camiamız gençlerimize gerekli olan eğitimleri veriyor. Ama eğitim öyle bir şey ki sadece okulda bitmiyor. Bu işi sadece ve sadece milli eğitime yıkmakla altından kalkamayız. Onun için en başta aile geliyor. Eğitim oradan başlayacak hayatın her alanında da var olacak" diye konuştu.
Başkan Çiftçi, konuşmasının ardından gençlerden gelen tüm sorularını yanıtladı.
Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuzun da eşlik ettiği temaslarda ardından okul bahçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen spor sahasını inceleyen Başkan Çiftçi, son olarak Harran Devlet Hastanesi'ne geçerek buradaki hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

YORUMLAR
  • yorum2016-10-08 21:25:36Hür adam

    15 temmuzda wow otelde idi. Darbenin basarili olacagini zannediyirdu. Adimini disari atmadi. Biriniz haber yapin yahu..dunya fetocular hakkinda her turlu ifşaatı yaparken urfa medyası neden tırsıyor?

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com