Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Muazzez Gülsüm Belli Resim Sergisi açıldı

Muazzez Gülsüm Belli Resim Sergisi açıldı

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezinde görevli usta öğretici Muazzez Gülsüm Belli’nin kişisel resim sergisinin açtı.

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2016 Pazartesi 10:15
Muazzez Gülsüm Belli Resim Sergisi açıldı

Urfa City Alış veriş merkezinde düzenlenen resim sergisinin açılışına; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Gönüllü Çelik ve davetliler katıldı.

Açılış töreninde konuşan Başkan Baydilli, “Karaköprü Belediyemize bağlı Kültür Merkezimin bünyesinde faaliyet gösteren resim kursundan çıkan eserlerin tanıtımını yapıyoruz. Kültür Merkezimiz çeşitli etkinliklerin ve kursların yapıldığı bir yer. Bugün de resim kursunda usta öğretici olan Muazez hanımın eserlerinin sergilendiği resim sergisinin açılışını yapıyoruz. Eserlerin her biri ayrı ayrı değerlere ve güzelliklere sahip… İnşallah Kültür Merkezimizdeki kurslar diğer gençlere de örnek olur. Usta öğreticimiz Muazzez hanıma bir kez daha teşekkür ediyoruz. Bu güzel eserleri de ortaya çıkardığı için ayrıca teşekkür ediyoruz. Ben başarılarının devamını diliyorum. Bu serginin açılmasında emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

Sergide resimleri inceleyen Başkan Baydilli ve davetliler eserler hakkında Muazzez Gülsüm Belli’den bilgiler aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com