Advert
Advert
Advert

MER-DER kursiyerlere sertifika verdi

MER-DER kursiyerlere sertifika verdi
MER-DER kursiyerlere sertifika verdi

MER-DER Eğitim Merkezinde Bilgisayar İşletmenliği kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları verildi.

 

MER-DER Eğitim merkezinde Bilgisayar İşletmenliği kursuna devam eden 19 kişi kursu başarılıyla tamamladı. Kursiyerlere 160 saatlik Bilgisayar kullanımı (Bilgisayar İşletmenliği - Operatör) eğitimi verildi. Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere MEM onaylı halk eğitim  kurs sertifikaları verildi.

 

Konu ile ilgili bir konuşma yapan MER-DER Eğitim Merkezi koordinatörü Yusuf Yavuz şöyle dedi: “MER-DER Eğitim Merkezi olarak amacımız, öğrencilerimize kaliteli bir eğitim vermenin yanı sıra, öğrencilerimizin hayatta başarılı olmaları için gerekli davranışları ve eğitimleri vererek hayata daha güvenli tutunmalarını sağlamak olmuştur. Bunun için Mer-Der Eğitim Merkezi SODES projeleri kapsamında geçen yıldan farklı olarak bu yıl projeye Bilgisayar İşletmenliği kursu, Bilgisayarlı Muhasebe kursu ve İngilizce kurslarını da ekleyerek daha geniş bir insan potansiyeline ulaşmayı seçmiştir.

 

Kursiyerlere Halk Eğitim onaylı sertifikalar verilmiştir. Bu konuda bizden her türlü yardımını esirgemeyen ve bizimle işbirliği yapan Merkez Halk Eğitimi Merkezi yetkililerine, özellikle müdür Sayın Abuzer Tüysüz Bey’e ve derneğin her türlü hizmetini yapabilmesi için gece gündüz demeden çalışan Dernek Başkanımız Sayın Davut Kırmızıaslan’a teşekkür etmeyi bir borç kabul ediyor, tüm kursiyerlerimize hayatta başarılar dilerken MED-DER Eğitim Merkezinde halen bilgisayarlı muhasebe, temel düzey İngilizce ve üniversite hazırlık kurslarının devem ettiğini tüm kamuoyumuz  ile paylaşıyor, saygılar sunuyorum” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü