Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Meclis Toplantısına “Kaçak Yapı” Damgasını Vurdu

Meclis Toplantısına “Kaçak Yapı” Damgasını Vurdu

Şanlıurfa Belediye Meclisi Şubat Ayı 1. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkan Vekili M.Fevzi Yücetepe başkanlığında gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2012 Pazartesi 21:54
Meclis Toplantısına “Kaçak Yapı” Damgasını Vurdu

Toplantıda ana gündem maddelerine geçmeden önce geçtiğimiz ayki toplantıda görüşülen önergelere ilişkin birimlerden gelen cevaplar okundu ve çeşitli konularda verilen yeni önergeler ilgili birimlere havale edildi.
TOPLANTIYA “KAÇAK YAPIYLA MÜCADELE” DAMGASINI VURDU
Belediye Meclis Toplantısı’nda gündem dışı söz alan bazı Belediye Meclis Üyeleri, 3 Şubat 2012 Cuma Günü Yenice ve Osmanlı Mahallelerinde hazine arazileri üzerine inşa edilen kaçak yapılara ilişkin gerçekleştirilen yıkımları ele aldılar.
Konuşmalarda ulusal ve yerel basına yansıyan görüntülerin bir daha yaşanmaması temennisinde bulunan meclis üyeleri gerekli tedbirlerin önceden alınması konusunda hem fikir olduklarını dile getirdiler.
YEŞİLDİREK BÖLGESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞİM ALANI İLAN EDİLDİ
1 adet avukatın tam zamanlı sözleşmeli personel olarak istihdam edilmesine oy birliğiyle karar verilen toplantının en önemli kararı ise “Yeşildirek Bölgesinin Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı” olarak ilan edilmesi oldu. Bu kararda belediye meclis üyeleri tarafından oy birliğiyle kabul edildi.
YARINKİ BİRLEŞİMİN GÜNDEMİNDE ESKİ SANAYİ BÖLGESİ VAR
Eski Sanayi Sitesinin “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı İlan Edilmesi” başlıklı gündem maddesini ise yarınki birleşime bırakan Belediye Meclisi, toplantıda ayrıca İmar Komisyonuna havale edilecek Dosyalar ve İmar Komisyon Raporları (İmar Tadilatları)na ilişkin raporları inceleyecek.
www.balikligol.com


2012 ŞUBAT MECLİSİ ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com