Advert
Advert
Advert

KURTULUŞ SULAMA BİRLİĞİNDEN ÜYELERİNE İFTAR

Ova'nın en büyük ve önemli sulama birliklerinden biri olan Kurtuluş Sulama Birliği Başkan Ahmet Ekinci öncülüğünde meclis üyelerine ve personeline iftar yemeği verdi.

KURTULUŞ SULAMA BİRLİĞİNDEN ÜYELERİNE İFTAR
KURTULUŞ SULAMA BİRLİĞİNDEN ÜYELERİNE İFTARKurtuluş Sulama Birliği tarafından Vezir Sarayı Konukevinde düzenlenen iftar yemeğine yoğun bir katılım gerçekleştiren meclis üyeleri ve personel Başkan Ahmet Ekinci'ye teşekkür etti. Meclis Üyeleri ve personelle bir araya gelme fırsatını sık sık bulduklarını dile getiren Başkan Ekinci," ramazan ayının maneviyatına uygun olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimizde bir kez daha üyelerimizle fikir alışverişinde bulunduk." dedi.

Ova'nın birçok bölgesinde sulama yapan Kurtuluş Sulama Birliği meclis üyeleri ve personelini bir kez daha unutmadı. Geleneksel hale getirilen iftar yemeğinde Meclis Üyeleri ve personeli yine bir araya getiren Kurtuluş Sulama Birliği Başkanı Ahmet Ekinci, " Özverili bir çalışma performansı gösteren personelimize ve birlikte uyumlu bir çalışma gösterdiğimiz meclis üyelerimize yoğun katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz bu iftar yemeğimizde meclis üyelerimizle fikir alışverişinde bulunduk. Bölgede yaptığımız çalışmalar ve yapacağımız çalışmalarla ilgili istişare ettik. Uyumlu bir şekilde ova halkının da beklentilerine cevap verecek çalışmalarımız devam edecek. Bir kez daha iftar yemeğimize katılım sağlayan meclis üyelerimize ve personelimize teşekkür ediyoruz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması