Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Kocadağ Şanlıurfa’da Yaşayan Karadenizlileri buluşturdu

Kocadağ Şanlıurfa’da Yaşayan Karadenizlileri buluşturdu

Güneydoğu TV de Halk Meclisi programını hazırlayıp Sunan Eğitimci –Yazar Niyazi Kocadağ Şanlıurfa’da yaşayan ama birbirinden habersiz Karadenizlileri bir araya getirmek için hazırladığı Program büyük ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2013 Pazartesi 18:01
Kocadağ Şanlıurfa’da Yaşayan Karadenizlileri buluşturdu

Şanlıurfa’daki Karadenizlilerin dayanışmasına, bir araya gelmelerine ve dernek kurmalarına yardımcı olan ve aktif rol üstlenen, Karadeniz’in farklı illerinde doğmuş ama Şanlıurfa da yaşayan Karadenizlileri bir programda buluşturan Niyazi Kocadağ’a Karadeniz sevenler program sonunda ödül verdiler.

Niyazi Kocadağ’a sizin öncülüğünüzde bir dernek kurma çalışmasına başladık. Sizin katkınız unutulmaz ifadeleri kullanan Karadenizli Nuray Olguner Şanlıurfa’da çok sayıda Karadenizli var bir çoğundan habersisiz, bir araya gelip Şanlıurfa dada kültürümüzü ve geleneklerimizi yaşatmak istiyoruz. Bugün bir başlangınç oldu inşallah bunun devamı gelecek dedi.

Yurtdışından ve Türkiye’nin bir çok ilinden karadenizlinin facebook ve twitter üzerinden katıldığı program izleyenleri ekrana kilitledi.

Program sonunda Niyazi Kocadağ Nuray hanımı tebrik ediyorum,bu yaşında hemşerilerini bir araya getirmek için büyük çaba sarf ediyor,bizde güneydoğu tv olarak bu çalışmaya katkı sağlayabildiysek ne mutlu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com