Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Kızıldemir ve Gündoğdu ailesinin mutlu günü

Kızıldemir ve Gündoğdu ailesinin mutlu günü

Şanlıurfa şehitlik çamlıkta karaköprü belediye başkan yardımcısı İsa Kızıldemir’in oğlu İbrahim Halil Kızıldemir ile düğer aşireti mensubu İbrahim Halil Gündoğdu’nun kızı Melek Gündoğdu ile görkemli bir şekilde dünya evine girdiler.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2014 Cumartesi 00:02
Kızıldemir ve Gündoğdu ailesinin mutlu günü

Kızıldemir ve Gündoğdu ailesinin düğününe yaklaşık ikibin kişi katıldı. Karaköprü belediye başkan yardımcısı İsa Kızıldemir davetli misafirleri kapıda karşıladı.

Tasavuf musikisi eşliğinde misafirler ağırlandı. Daha sonra nikah törenine geçildi. Nikahı karaköprü belediye başkanı Nihat Çiftçi kıydı. Nikah şahitliğini ak parti il başkanı Yusuf Eğilmez, Eyyübiye belediye başkanı Mehmet Ekinci,İş adamı Nihat Yıldırım nikah şahitliğini yaptılar.

Mevlütlü düğüne davetli misafirlerden Şanlıurfa vali yardımcısı Uğur Sezer,Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz,Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık,Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Ak parti il yönetimi, Ak parti meclis üyeleri, Ak parti ilçe başkanları ve çok sayıda siyasetçi iş dünyası ve düğer aşiretine bağlı mensuplar düğüne katılanlar arasındaydı.

Genç çiftlerin kirveliğini Düğer aşireti reisi Hacı Ahmet Ataş üslendi. Karaköprü belediye başkan yardımcısı İsa Kızıldemir; "Öncelikle bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli dostlarıma ve akrabalarıma şükranlarımı sunuyorum ve oğlum İbrahim Halil Kızıldemir’e gelinim Melek’e bir ömür boyu mutluluklar diliyorum dedi.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suruç'da Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor-GÖRÜNTÜLÜ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com