Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi KAYA: “ÇİFTÇİNİN MAĞDUR OLMASINI İSTEMİYORUZ”

KAYA: “ÇİFTÇİNİN MAĞDUR OLMASINI İSTEMİYORUZ”

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’daki çiftçilere her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını belirterek çiftçinin mağdur olmasını istemediklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2012 Cuma 16:12
KAYA: “ÇİFTÇİNİN MAĞDUR OLMASINI İSTEMİYORUZ”

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, kendisini makamında ziyaret eden Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Mehmet Akyürek ve beraberindekiler; Şanlıurfa Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Büyükfırat, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Palmanak ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eriten’e Borsanın çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’daki çiftçilerin mağdur olmasını istemediklerini ve çiftçiye gereken desteği vermek için Akyürek ve Şanlıurfa’nın diğer milletvekilleri ile sürekli irtibat halinde olduklarını ve çiftçiye yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.

Ticaret Borsası’nı ziyarette bulunan Akyürek ise, Şanlıurfa’daki en büyük sorunun kaçak elektrik kullanımı olduğuna dikkat çekerek bundan sonra abonesi bulunmayan vatandaşın elektrik kullanamayacağını söyledi.    Akyürek, Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından 300 bin ton kapasiteli hububat deposunun yaptırılacağını ve 30 bin tonluk kapasitenin Viranşehir’e ayrıldığını belirtti.  Akyürek, ayrıca Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından pamuk destekleme alımlarının arttırılmasına yönelik çalışmaların devam ettiği müjdesini verdi. Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Akyürek ve beraberindekilere  gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Ziyaret sırasında;  Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Satış, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göktaş ve Genel Sekreter Yardımcısı Ali Satış da hazır bulunurken İmam Keskin Buğday Pazarı Dernek Başkanı M. Emin Mizan, Zahireciler Borsası Başkanı Mustafa Ertürk, Şire Pazarı Dernek Başkanı Mahmut Akar da Akyürek ve Başkan Kaya’ya  pazarcıların sorunları hakkında bilgi verdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com