Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Karaağaçlı öğrencilerden okullarına kütüphane talebi

Karaağaçlı öğrencilerden okullarına kütüphane talebi

Muş'un Karaağaçlı Beldesi Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri okulları için yetkililerden kütüphane talebinde bulundu.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2015 Pazartesi 20:36
Karaağaçlı öğrencilerden okullarına kütüphane talebi

Muş’un Karaağaçlı Beldesi ortaokulu öğretmen ve öğrencileri okullarına kütüphane istiyor. Okullarında kütüphanenin olmayışının öğrencilerin eğitimlerini olumsuz yönde etkilediğini belirten okul müdürü İrfan Ay, yetkililerden ve duyarlı vatandaşlardan öğrencileri için kütüphane talebinde bulundu.

Okulda yaklaşık 350 öğrenci olduğunu ve en çok kütüphaneye ihtiyaç duyduklarını ifade eden Ay, “Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizin yüksek kalitede bir eğitim görmeleri için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Malum olduğu üzere kaliteli bir eğitim de eldeki imkânlara bağlıdır. Fakat okulumuzda kütüphanenin olmayışı biz ve öğrencilerimiz için büyük bir eksiklik teşkil ediyor. Bir kütüphane oluşturmamız halinde bu kütüphane sayesinde hem öğrencilerimizin okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlamış olacağız hem de öğrencilerimizin eğitiminde kalite yükselecek. Zaten öğrencilerimizin de bu yönde talepleri var. Yetkililerden, eğitim camiasından, duyarlı halkımızdan ve iş adamlarımızdan, bu ihtiyacımızı giderebilecek herkesten öğrencilerimiz için bir kütüphane talebinde bulunuyoruz.” dedi.

Duyarlı olan herkesten kütüphane talebinde bulunan okul temsilcileri 8. sınıf öğrencisi Emir Akar ve Polat Şensoy ise “ Öğretmenlerimizden ve okulumuzdan çok memnunuz. Okulumuzdaki en büyük eksiklik kütüphanemizin olmayışıdır. Bu ihtiyacımız giderilirse çok memnun olacağız. Bu konuda da duyarlı herkesten gereken yardımları bekliyoruz.” şeklinde konuştular.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com