Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa İşte Yurt başvuru sonuçları

İşte Yurt başvuru sonuçları

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2010 Perşembe 12:48
İşte Yurt başvuru sonuçları

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Genel Müdürlüğünce yüksek lisans, doktora, ön kayıt ve özel yetenek sınavıyla yükseköğretim programlarına girmeye hak kazanan öğrencilerin yurt başvuru sonuçları açıklandı.

YURTKUR Genel Müdürü Hasan Albayrak, yaptığı yazılı açıklamada, sonuçların kurumun www.kyk.gov.tr internet sitesinden açıklandığını bildirdi.

Asıl listeden yurda girmeye hak kazanan öğrencilerin kayıtlarının 11-15 Ekim arasında yapılacağını belirten Albayrak, yedek listeden yurda girmeye hak kazanan öğrencilerin kesin kayıtlarının 18 Ekimden itibaren başlayacağını, bundan sonraki her pazartesi günü ilan edilecek olan yedek listedeki öğrencilere 5er gün kayıt süresinin tanınacağını ifade etti.

Albayrak, yedek listelerin bölge müdürlüğünün bulunduğu illerde bölge müdürlüğünce, olmadığı il-ilçelerde ise yurt müdürlüklerince ilan edileceğini kaydetti.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com