Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Havza Yönetimi Toplantısı Gerçekleşti

Havza Yönetimi Toplantısı Gerçekleşti

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Havza Yönetimi Bilgilendirme ve 2014/1 Dicle-Fırat 1. Alt Havzası Yönetim Heyeti Toplantısına katıldı.

Giriş Tarihi: 16 Temmuz 2014 Çarşamba 15:30
Havza Yönetimi Toplantısı Gerçekleşti

DSİ Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Vali İzzettin Küçük’ün yanı sıra; Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Orman ve Su işleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sedat Kadıoğlu, DSİ 15. Bölge Müdürü Numan Doğan Gündüz ve ilgili daire amirleri katıldı.  

 

Toplantıda konuşan Vali İzzettin Küçük; suyun önemine değinerek, su olmadan hayatı sürdürmenin mümkün olmadığını belirtti. Özellikle şehirleşme ve sanayileşmeyle birlikte su yönetiminin büyük önem kazandığını dile getiren Vali Küçük, yerinden yönetim ilkesiyle su yönetimi konusunda da havza yönetimi uygulamasına geçildiğini ifade etti. Aynı zamanda Fırat-Dicle 1. Alt Havzası Koordinatör Valisi olan İzzettin Küçük, her havzanın kendine göre bir eylem planı oluşturacağını ve uygulamaya geçileceğini de sözlerine ekledi.  

 

Açılış konuşmalarının ardından Havza Yönetimi Dairesi Başkanı Taner Kimençe tarafından gerçekleştirilen sunumda havza yönetim heyetlerinin teşekkülü, görevleri, çalışma usul ve esasları hakkında katılımcılara bilgi verildi. Sunumun ardından Vali İzzettin Küçük başkanlığındaki heyet, soru cevap şeklinde değerlendirmelerde bulundu.  

 

Toplantını ikinci bölümünde ise havza yönetimi heyeti ve üst heyet seçimi gerçekleştirildi.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Yüksek Seçim Kurulu gümrük kapıları listesinden çıkard

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com