Advert
Advert
Advert

Halil Özcan; Harranlı köylüleri dinledi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, Harran ve Akçakale köylerini ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını yerinde inceleyerek eksiklikleri not aldı.

Halil Özcan; Harranlı köylüleri dinledi
Halil Özcan; Harranlı köylüleri dinledi
Milletvekili Halil Özcan’a AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen eşlik etti.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, Harran’ı ve ardından Harran ile Akçakale’ye bağlı köy yollarını inceledi. Kaymaklı köyündeki vatandaşları tek tek dinledi. Burada köy yollarının büyük bir sorun teşkil ettiğini ifade eden Milletvekili Özcan; “Kısa bir sürede sizi bu yollardan kurtaracağız. Başbakanımızın bir sloganı var “Biz milletin efendisi değil hizmetkarıyız” biz de bu cihette buraya geldik. İnşallah buradaki problemleri sabırla el ele vererek hep birlikte çözeceğiz” dedi.

 

Buradan ayrılan Halil Özcan ve beraberindekiler, bölge köylerini tek tek gezerek başta yol, su ve elektrik olmak üzere vatandaşın tüm sorunlarını not aldı.Milletvekili Halil Özcan sırayla Yağmurlu köyünde Hasan Kaz, Meydankapı köyünde Mehmet Sait Güvenç ve Soylular köyünde Abdurrezak Fatişoğulu taziyelerine geçerek acılı ailelere başsağlığı diledi.Şanlıurfa’ya çok sık aralıklarla geldiğini ve en ücra yerleşim yerindeki halkın ayağına giderek sorunları yerinde görerek çözümü noktasında çalışmalar yürüteceğini belirten AK Parti Milletvekili Dr. Halil Özcan; “Durmadan çalışıyoruz. Sorunları yerinde tespit ediyoruz. El ele vererek sorunları çözeceğiz. Şanlıurfa hak ettiği yere hızla geliyor” dedi.

 

3 Haziran’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile GAP Arena stadyumunda İl Başkanlığı kongresini gerçekleştireceklerini hatırlatan Milletvekili Halil Özcan; “Hepinizi dünya lideri Başbakanımızın konuşacağı GAP Arenaya bekliyoruz” diyerek halkımızı davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle