Advert
Advert
Advert

Güvenç’ten ta’ziye ziyaretleri

AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, Başbuğ, Bakımlı, Viranşehir Anıt, Başköy ve Germen köylerinde incelemelerde bulunup ta’ziye ziyaretlerinde bulundu.

Güvenç’ten ta’ziye ziyaretleri
Güvenç’ten ta’ziye ziyaretleri

Beraberinde AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen, İbrahim Toru, İsa Kızıldemir, İl Yönetim kuru üyelerinden Gürkan Billurcu, Gençlik Kolları Başkanı Osman Uludağ, A.Kadir Yanmaz, Belediye Meclis üyesi Yusuf Mert ile birlikte, Başbuğ ailesine ta’ziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı ve sabır dileğinde bulundular.

Daha sonra Viranşehir İlçe Başkanı Celalettin Sayan ile birlikte Başköy’e geçerek Pasçı ailesine, Germen köyünde Güvercin ailesine ta’ziye ziyaretlerinde bulunarak ölenlere rahmet, ailelerine sabır dileğinde bulundular.

Her gittikleri köylerde vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinleyen AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, Allah’ın izniyle seçim sonrası 1 Nisan 2014’ten itibaren çok hızlı bir şekilde ekiplerini kurup öncelikli olarak köylerin mevcut sorunlarını çözmeye başlayacaklarını, yol, su, elektrik sorunları giderilen köylerde artık alt yapı çalışmalarına başlayacaklarını, bu köy, şu köy diye ayrım yapmadan bütün köylere hizmet götüreceklerini söyledi.

Viranşehir Anıt köyü köy içi yollarında incelemelerde bulunup köylülerin taleplerini dinledikten sonra, köy içinin parke taşı döşemesiyle gurur duyduklarını, ancak halen köy çıkışının stabilize olmasından da utandıklarını belirterek, 1 Nisan’dan sonra Allah’ın izniyle onu da yapacaklarını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!