Advert
Advert
Advert

Güven Dershanesinden ilginç reklam

Güven Dershanesinden ilginç reklam
Güven Dershanesinden ilginç reklam

Şanlıurfa’da bulunan Güven Dershanesi billboardlara verdiği ilginç reklamlarla dikkat çekti. Dünyanın sayılı meşhurları ve Türkiye’de ünlü olmuş isimleri çeşitli yerlerde “O kendine güvendi ve başardı SIRA SENDE” sloganıyla reklam yapıyor. Başta Albert Einstein, Gandi, Sandra Bullock, Mimar Sinan, Orhan Pamuk, Yılmaz Güney, Necip Fazıl Kısakürek, Hakan Şükür, Mehmet Özdilek (şifo Mehmet), Rıdvan Dilmen,12 Dev Adam, Cahit Arf, Nuri Bilge Ceylan, Nevin Yanıt, Sertap Erener gibi Yıllar önce vefat eden ve yaşayan efsaneleri reklamında kullanan Güven dershanesi reklam için bu isimlerden izin alıp almadığını sorduk. Güven Dershanesi müdürü Emin Berzan ile görüştük.

Reklam figüründe kullandığı isimlerden ve vefat edenlerin varislerinden izin alıp almadığını sorduk!. Bu sorumuza  Emin Berzan; “Bu reklamı Şanlıurfa’da reklam yapan Mavi Ajans’a verdik. Onlar bu tasarımını yaptılar. Yani sakıncası varmı yok mu bilmiyorum. Bu durumu reklam ajansımıza sorayım size döneyim” dedi.

Bir saat bekledik, bize dönen olmayınca biz tekrar irtibata geçtik. Ancak çalan telefonlarımıza cevap veren olmadı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
RadikalCİ     2014-11-10 SENİN İŞLER NASIL YÜRÜYOR ALTTAN ALTTAN
MEHMET CECELİ     2014-11-03 Siz, insanlara iyiliği emrederken, kendinizi unutuyor musunuz? Oysa siz kitabı okuyorsunuz. Yine de akıllanmayacak mısınız? (Bakara Suresi, 44)
MEHMET CECELİ     2014-10-30 Siz, insanlara iyiliği emrederken, kendinizi unutuyor musunuz? Oysa siz kitabı okuyorsunuz. Yine de akıllanmayacak mısınız? (Bakara Suresi, 44)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!