Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Göncü; Erdoğan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yaptı

Göncü; Erdoğan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yaptı

AK Parti İl Kadın Kolları, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını değerlendirmek üzere toplandı.

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2014 Salı 16:51
Göncü; Erdoğan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yaptı

AK Parti İl Başkanlık Binası Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez katıldı.

ERDOĞAN KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIK YAPTI

Toplantıda konuşan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidarı kadınlara daima pozitif ayrımcılık yaptığını söyledi. 10 Ağustos’taki seçimle Erdoğan’a teşekkür edeceklerini söyleyen Göncü;  Başbakanımız, Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan 12 Eylül 2010 tarihinde yapılan referandumda kadın ve çocuklara pozitif ayrımcılık yapan yasa çıkardı. Bizim haklarımıza anayasal güvence getirdi. Bizde AK kadınlar olarak 10 Ağustos Pazar günü sandıkta teşekkürümüzü edeceğiz” diye konuştu.

KADINLAR GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARDIR

Kadınların her zaman gösterilen başarılarda büyük pay sahipleri olduğunu söyleyen AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; hani meşhur bir deyim vardır, ‘her basarîli erkeğin arkasında bir kadın vardır’ diye, bu bir gerçektir. Her basarîli erkeğin arkasında bir kadın vardır sözünü bende her başarılı seçimin arkasında kadınlarımız vardır diyorum” dedi.

AK PARTİ’NİN DİNAMOSU VE GÜCÜ KADINLARDIR

AK Parti’nin kadınlara büyük önem verdiğini söyleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; “AK Partinin seçim başarılarında en büyük pay her zaman Kadın Kollarımızındır. Bu yüzdendir ki ben hep söylerim, AK Parti’nin dinamosu ve gücü kadınlardır.  Yine inanıyorum ki 10 Ağustos’ta Şanlıurfa’da Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın alacağı tarihi oyla kıracağımız rekorda yine en büyük pay kadınlarımızın olacak” diye konuştu.

Yaklaşık olarak iki saat süren toplantı çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com