Advert
Advert
Advert

Gök, Suruç’ta konuştu VİDEO

Suruç’ta konuşan Milletvekili Dr. Abdülkerim Gök; “Suruç’a su getirme projesinde sona yaklaşıldı. İnşallah açılışında Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan katılacak” dedi.

Gök, Suruç’ta konuştu VİDEO
Gök, Suruç’ta konuştu VİDEO

Suruç’ta düzenlenen Danışma Meclisi Toplantısına Milletvekili Dr. Abdülkerim Gök, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz, İl Yönetiminden ve Suruç Koordinatörü Adil Tepe, Suruç ilçe yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları katıldı.

 

Danışma Meclisi Toplantısında konuşan AK Parti Suruç İlçe Başkanı Bekir Demirbilek; “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. 28 Şubat’ın bir benzerini yaşıyoruz. Biz parti olarak canlı ve dik duruyoruz. Büyün toplumlarda 28 Şubat benzeri bir tezgah düzenlendiğini dile getirsin” diyerek Haziran ayı içerisinde yapılan çalışmaları anlatan Demirbilek, üye çalışmalarının ve Sandık Kurulu Çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Abdülkerim Gök; “Suruç’un köylerindeki su depolarındaki sıkıntılar için gerekli görüşmelerde bulundum. Hafta içerisinde sorunu olan köy sakinleri ilgili müdürlükle görüşüp sorunu çözebilirler. Parti çalışmaları kapsamında Suruç İlçemiz üye kaydı ve Sandık Kurulu Çalışmalarını sürdürüyor. Şuan seçim atmosferi içerisine giriyoruz. Çalışmalarımızı, İlde, İlçede, Mahallede, köyde sıklaştırarak sürdüreceğiz. Odaklanarak var gücümüzle çalışacağız. Suruç’a su getirme projesinde sona yaklaşıldı. İnşallah açılışında Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan katılacak” dedi.

 

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak yaklaşık 2 saat sürdü.

suruç ak parti badülkerim gök bekir demirbilek adil tepe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!