Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Gazeteciler Birliğinden Egemen Bağış’a plaket

Gazeteciler Birliğinden Egemen Bağış’a plaket

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Başkan Yardımcısı M.Talat Akay Celal Çiftçi Abdülkadir Karacabey tarafından günün anısına Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'a plaket verildi.

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2011 Cuma 09:44
Gazeteciler Birliğinden Egemen Bağış’a plaket
“Türk Yerel Medyası AB Yolunda” projesi 7. bölgesel bilgilendirme semineri için Şanlıurfa’ya gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, açılış konuşmalarının ardından salon dışında gazetecilerin sorularını cevapladı.


Daha sonra Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ile ayaküstü kısa süre sohbet eden Bakan Egemen Bağış, Şanlıurfa medyasının çok güçlü olduğuna inandığını, özellikle “Genç İletişimciler Yarışması” konusunda kendilerine destek olunması ricasında bulunarak yarışmanın duyurulmasını istedi.


Daha önce de düzenledikleri yarışmayı ulusal hale getirdiklerini belirten Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, “Genç kardeşlerimizin iletişimle ilgili projeleriyle bu yarışmaya katılmalarını istiyoruz. Genç iletişimlerimiz eserlerinde kızgınlıklarını ve taleplerini projelerine yansıtsınlar. Bunu bir kardeşiniz olarak sizlerden rica ediyorum” diyerek “Genç İletişimciler Yarışması”nın mutlaka duyurulması ve genç kardeşlerimizin özendirilmesini istedi.


Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ise, üzerlerine düşen görevi severek ve ciddiyetle yerine getireceklerini belirterek, Bakan Egemen Bağış’a günün anısına Şanlıurfa Gazeteciler Birliği adına plaket verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Tatlıses'ten Erdoğan sürprizi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com