Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Gazeteci Maltaş'ın mutlu günü

Gazeteci Maltaş'ın mutlu günü

Şanlıurfa Anadolu Ajansı Muhabirlerinden Rauf Maltaş Şanlıurfa Büyükşehir konferans Salonunda yapılan törenle nikâh kıydı.

Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2015 Salı 13:01
Gazeteci Maltaş'ın mutlu günü
Şanlıurfa Anadolu Ajansı Muhabirlerinden Rauf Maltaş Büyükşehir konferans Salonunda yapılan törenle nikâh kıydı. Şanlıurfa’da yıllardır gazetecilik yapan Rauf Matlaş Haliliye Belediyesi nikâh salonun yapılan törenle Şanlıurfa Gazetecler Birliği Başkanı ve GAP Gündemi Gazetesi Sahibi Veysel Polat'ın kızı Sevda Nur Polat ile nikâh akdi yaptı.   Çiftin nikâhı için Şanlıurfa’nın başta gelen isimleri de salonda yerlerini aldı. Çiftin nikâhında Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve meslektaşları yalnız bırakmadı.

Çiftin nikâhlarını Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol kıyarken şahitliklerini de Şanlıurfa Valisi izzettin Küçük yaptı. Çiftin nikâhı kıyıldıktan sonra nikâh defterini verme görevi Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e düştü. Küçük çifte mutluluklar diledikten sonra defteri geline teslim etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com