Advert
Advert
Advert

Futsal Turnuvası Maçları

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen Futsal Turnuvası 2012-2013 sezonu 8. hafta karşılaşmalarından Şanlıurfaspor-Edessa 7 Yıldız maçını izledi.

Futsal Turnuvası Maçları
Futsal Turnuvası MaçlarıŞanlıurfa Vatan İlkokulu Spor Salonunda oynanan maçı, 9-5 kazanan Şanlıurfaspor, bu maçla birlikte 2012-2013 sezonunun şampiyonluğunu elde etti. Maç sonrası her iki takımı da centilmence mücadelelerinden dolayı kutlayan Vali Güvenç, Edessa 7 Yıldız takımının genç sporcularına: “Üzülmeyin, daha çok maçlara çıkacaksınız. Çok maç kazanacak, çok maç kaybedeceksiniz. Yıkılmak yok, aslan gibi, centilmence mücadelenizi verdiniz. Önemli olan budur” diyerek teselli etti. Şampiyonluğunu ilen eden Şanlıurfasporlu genç futbolcuları da kutlayan Vali Güvenç, futbolculara “Futbolunuzu kupayla taçlandırmak yakaladığınız başarının bir sembolüdür. Asıl başarı centilmence mücadeledir. Bu yüzden bu turnuvada mücadele eden tüm takımları kutluyorum” dedi.

Şanlıurfasporlu futbolcular ise şampiyon olmanın mutluluğunu şampiyonluk kupasını Vali Celalettin Güvenç’in elinden alarak yaşadılar. Karşılaşmayı Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Bahattin Canbeyli, futbolcuların aileleri ve her iki takımın taraftarları izledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu