Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Flaş İddia! - Esed Ailesi İran’da mı?

Flaş İddia! - Esed Ailesi İran’da mı?

İran’ın devlete bağlı haber ajansı spor haberinde ilginç bir detayı ortaya çıkardı! İran’ın İsna Haber Ajansı Şam Esed’i Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esed’in kızı olarak tanıttı ve ilk başta ismini sadece Şam olarak servis etti. Beşar Esed'in kızının "Zeyin Şam Esed" olduğu ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2016 Salı 10:52
Flaş İddia! - Esed Ailesi İran’da mı?

İran’ın yarı resmi Öğrenciler Haber Ajansı- İSNA’nın spor haberlerinde ilginç bir detay ortaya çıktı.

İSNA, Tahran Binicilik şampiyonasında küçük yaşlı biniciler arasında Şam el-Esed’in Bab Sudi atıyla şampiyon olduğunu duyurdu.

İran’ın İsna Haber Ajansı Şam Esed’i Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esed’in kızı olarak tanıttı ve ilk başta ismini sadece Şam olarak servis etti. Beşar Esed'in kızının "Zeyin Şam Esed" olduğu ortaya çıktı.

Suriye Devlet kaynakları bu haberin medyaya yansımaması gerektiğini belirtirken İran Binicilik Federasyonu "Beşar Esed kızının İran'da olduğu" haberi yalanladı. Buna rağmen haber ajanslarının servis ettiği fotoğraflar Beşar Esed'in küçük kızının Tahran'da olduğunu doğruluyor.

İran Beşar Esed’i desteklemek için on binlerce asker ve milisini Suriye’ye gönderip mezhep savaşı çıkarırken ve on binlerce Suriyeli çocuk bu savaşta hayatını kaybederken Esed ailesinin İran’da olması ilginç bir tevafuk olarak değerlendiriliyor.

Ek not: İran haber ajansları ilk başta Mahir Esed'in kızı Şam'ın binicilik yarışına katıldığını belirtmişlerdi. Sonra Suriyeli atletin Beşar Esed'in kızı Zeyn olduğu belirtildi. İran Binicilik Federasyonunun bu haberi geçen Salı gününe kadar gizlenmesi istendiği belirtildi.

(İslahhaber)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Federasyon harekete geçti: PFDK’ya sevk edildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com