Advert
Advert
Advert

Erbakan Hoca Şanlıurfa'da anılacak

Milli Görüş lideri Merhum Necmettin Erbakan, vefatının yıldönümünde Şanlıurfa'da çeşitli etkinliklerle anılacak.

Erbakan Hoca Şanlıurfa'da anılacak
Erbakan Hoca Şanlıurfa'da anılacak
Hoca'nın vefatını da kapsayan 24 Şubat-2 Mart tarihleri ‘Erbakan Haftası' olarak ilan edilirken Hoca; sempozyumlar, gençlik gecesi ve bütün dünyada gerçekleşecek Kur'an tilaveti ve mevlidlerle anılacak. 24 Şubat-2 Mart tarihleri her yıl “Erbakan Haftası” olarak etkinliklerle geçirilecek.

Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 1. yıldönümünde düzenlenecek kapsamlı etkinliklerle anılacak. Hayatını Türkiye'de İslam'ın siyaset bazında temsiline adayan merhum Necmettin Erbakan için düzenlenecek etkinliklerde, mücadelesi, azmi ve dünya çapında elde ettiği başarılar vurgulanacak.

Şanlıurfa Saadet Partisi il Teşkilatı da ''Erbakan Haftası''(24 Şubat-2 mart) etkinlikleri çerçevesinde Şanlıurfa'da mevlit ve konferans programı düzenleyecektir. 26 şubat pazar günü öğle namazını müteakip saat 12:00 de Dergah camii'nde Grup Dergah'ın okuyacağı mevlit programını icra edecektir.

saadet partisi  28 şubat salı günü akşam saat 19:00 da şehitlik çamlıkta konuşmacı olarak Gazeteci Yazar Nurettin ŞİRİN'in katılımı ile  konferans düzenleyecektir.

Saadet Partisi İl Başkanı Halil Yiğit, tüm Şanlıurfa'lı hemşerilerimiz programımıza davetlidir programda bayan kardeşlerimize yer ayrılmıştır diyerek Şanlıurfa halkını yapılacak olan programa davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu