Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ekinci, öğrenci sıralarına oturdu VİDEO

Ekinci, öğrenci sıralarına oturdu VİDEO

AK Parti Eyyübiye belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, ilköğretim yıllarını geçirdiği okul olan Yediyol ilkokulu'nu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2014 Pazar 12:02
Ekinci, öğrenci sıralarına oturdu VİDEO

 

Öğrenciler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Ekinci“ çocukların bir sözü bir bakışı tüm yorgunluğumu alıyor. Onlar biz büyüklere yaşam enerjisi veriyor” dedi.

Öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Ekinci, öğretmenler ve öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi. Kendisine aktarılan konular üzerinde çalışmalar yapacağını ifade eden Başkan Ekinci, ‘’imkânlar doğrultusunda eğitime gereken desteği veriyoruz. Geleceğin yetişkinleri olacak olan öğrencilerimizin en iyi şekilde ve ortamda eğitim görmeleri için asli görevimiz olmasa da destekçi olmaya çalışıyoruz. Gelecekte memleketimizi yönetecek kadroların en iyi şartlarda eğitim görmeleri için katkı vermeye devam edeceğiz” dedi.

Kendisinin de ilköğretim yıllarını geçirdiği okul olan Yediyol Okulu’nun eğitim yaşamında çok farklı yeri olduğunu belirten Ekinci, “buraya her geldiğimde o yıllar aklıma gelir. Herkes ilkokulunu ve ilk öğretmenlerini hiç unutmaz. Bende burayı burada bizlere eğitim veren değerli öğretmenlerimi hiç unutmadım” dedi.

Okuduğu okul'un sıralarında oturan Ekinci, ''Öğrencilik yıllarıma döndüm. Bu sıralarda çok oturdum. Şimdi ise çok duygulandım. Okul yıllarımda beraber olduğum arkadaşlarımı gördüm. Bir anlık o çocukluğum gözümde canlandı. Burada emek veren değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Onların emekleri asla ödenmez.

Yediyol İlkokulu'nu ziyaret eden ve öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Ekinci'ye ziyaretin büyük bir kısmını öğrencilere ayırdı. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve sarılarak karşıladıkları Ekinci tüm öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrenciler, "Başkan Amcamızı çok seviyoruz. Bizlere çeşitli hediyeler armağan etti. Kendisine teşekkür ediyoruz" dediler.

AK Parti Eyyübiye belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, Çocukluğunda aynı okulda okuyan arkadaşlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com