Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Eğitim-Bir-Sen'den idari izin talebi

Eğitim-Bir-Sen'den idari izin talebi

Öğretmenlerin 14-18 Eylül 2015 tarihleri arasında idari izinli sayılmalarını talep eden Eğitim-Bir-Sen, Milli Eğitim Bakanlığı'na yazılı müracaatta bulundu.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2015 Perşembe 17:57
Eğitim-Bir-Sen'den idari izin talebi

Bakanlığa bağlı her derece ve türdeki eğitim ve öğretim kurumlarında 2015-2016 eğitim-öğretim yılının başlangıcı olan 14 Eylül 2015 tarihi iken, bu tarih yoğun talep üzerine Kurban bayramından sonraya yani 28 Eylül 2015 tarihine ertelendi.

Bu durumda öğretmenlerin mağdur olacağını belirten Eğitim-Bir-Sen, Öğretmenlerin 14-18 Eylül 2015 tarihleri arasında idari izinli sayılmaları için Milli Eğitim Bakanlığı’na yazılı müracaatta bulundu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi Başkanı İbrahim Coşkun, “2015-2016 eğitim öğretim yılının başlangıç tarihi 28 Eylül 2015 olarak belirlenmiş olması nedeniyle Kurban Bayramı öncesi 14-18 Eylül 2015 tarihleri arasında eğitim öğretim faaliyetleri yapılamayacaktır.

Ancak eğitim-öğretim faaliyetlerinin yapılamaması sonucu öğretmenlerimiz ücretini alamayacak ve mağdur olacaktır. Şanlıurfa Eğitim Bir- Sen olarak mağduriyet yaşanmaması için öğretmenlerimizin 14-18 Eylül 2015 tarihleri arasında idari izinli sayılmaları hususunda gereğinin yapılmasını istedik.” ifadelerini kullandı. (Osman Gülebak-İLKHA)

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com