Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eğilmez'den Diş ve Doğum Hastanesi Başhekimlerine hayırlı olsun ziyareti VİDEO

Eğilmez'den Diş ve Doğum Hastanesi Başhekimlerine hayırlı olsun ziyareti VİDEO

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Yürütme Kurulu Üyeleri ile Diş Hastanesi Baştabipliği Dt. Ömer Ufuk Yetkin ve Şanlıurfa Kadın Doğum ve Bakım Evi Başhekimliğine atanan Dr. Halef Aydın hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2012 Perşembe 11:20
Eğilmez'den Diş ve Doğum Hastanesi Başhekimlerine hayırlı olsun ziyareti VİDEO

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve Yürütme Kurulu Üyeleri Fatih Yıldız, Mustafa Yavuz , Erdal Ural ve İl Genel Meclis Üyesi Necmettin Sağlam ile birlikte Diş Hastanesine geçerek Başhekim Dt. Ömer Ufuk Yetkin’i ziyaret ettikten sonra Şanlıurfa Kadın Doğum ve Bakım Evi Hastanesine geçerek Başhekim Dr. Halef Aydın’ı ziyaret ettiler.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ve yönetiminin ziyaretinden dolayı sevindiğini dile getiren Diş Hastanesi Başhekim Dt. Ömer Ufuk Yetkin ve Şanlıurfa Kadın Doğum ve Bakım Evi Hastanesi Başhekim Dr. Halef Aydın; “AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve arkadaşları bizi ziyaret etmelerinden dolayı çok memnun olduk ve teşekkür ediyoruz” dediler.

İki hastanede görev değişikliği nedeniyle başhekimleri ziyaret ettiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez; “Diş Hastanesi Başhekim Dt. Ömer Ufuk Yetkin ve Kadın Doğum ve Bakım Evi Hastanesi Başhekimi Dr. Halef Aydın’ı ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledik. Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun. Bilindiği gibi sağlık alanında AK Parti hükümeti olarak devrim yaptık. Hastanelere gittiğinizde hemen değişiklikleri fark ediyorsunuz. Yeni dönemde de başta sağlık alanındaki çalışmalarımız aralıksız ve süratli bir şekilde devam edecek” diye konuştu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com