Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eğilmez; Erdoğan Şanlıurfa, Viranşehir, Ceylanpınar ve Akçakale’ye geliyor

Eğilmez; Erdoğan Şanlıurfa, Viranşehir, Ceylanpınar ve Akçakale’ye geliyor

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf eğilmez, İl Binasında düzenlediği basın toplantısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 29-30 Aralık tarihlerinde Şanlıurfa’ya yapacağı ziyaretle ilgili bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2012 Salı 16:26
Eğilmez; Erdoğan Şanlıurfa, Viranşehir, Ceylanpınar ve Akçakale’ye geliyor

AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Toru ve Mali İşlerden Sorumlu Başkanı Halit Taşdönderen’le birlikte basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’ya yapacağı ziyarete ilişkin basın açıklaması yaptı.

Hummalı bir çalışmanın içinde olduklarını vurgulayan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan 29-30 Aralık Cumartesi ve Pazar günü Şanlıurfa’da olacak. Abide Kavşağı açılışını gerçekleştirecek. İl Danışma Meclisi Toplantımıza katılacak. Sayın Başbakanımız daha sonra Viranşehir’de açılışlara katılacak. Buradan Ceylanpınar ilçemize geçip halka hitap edecek. Buradan Akçakale’ye geçip halka hitap edecek ardından Çadırkenti ziyaret edecek. Bizde teşkilat olarak bir haftadan beri hummalı bir şekilde çalışmalar yapıyoruz. Dün Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla, Yürütme ve Yönetim Kurulumuzla uzun toplantılar yaptık. Bu toplantılarda görev dağılımı yaptık. Sayın Başbakanımız Şanlıurfa’yı seviyor.

Urfalılar da Başbakanımızı seviyor. Başbakanımızın açılışını yapacağı Abide Kavşağı iççin tüm Şanlıurfalıları Cumartesi günü saat 12:00’de Abide Kavşağına bekliyoruz. Pazar günü ise saat 11:00’de Viranşehir’de açılışlar yapacak. Burada tüm Şanlıurfalıları, Sivereklileri, Viranşehirlileri bekliyoruz. Program netleştikçe detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com