Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi Gençler İçin Çalışıyor!

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi Gençler İçin Çalışıyor!

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2011 Pazartesi 16:14
Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi Gençler İçin Çalışıyor!

Doğuş Üniversitesi’nin, Urfa ve çevre illerdeki üniversite adaylarına yaşamlarının zorlu döneminde yardımcı olmak için açtığı Şanlıurfa İrtibat Ofisi, kentte önemli temaslarda bulunarak yeni projeler üretiyor.

 

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş, Urfa’daki önemli isimleri makamında ziyaret ederek, gençler için yapılabilecek çalışmalara ilişkin önerilerini paylaşıyor. Güneş ilk görüşmesini, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tayfur Elbasan ile gerçekleştirdi. Doğuş Üniversitesi Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş, Valiliğin desteğiyle sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirebileceklerini, tiyatro gösterimi yapılabileceğini aktardı. Güneş, gençlerin eğitimine ve kültürel gelişimine katkı sunacak her projeye, Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi’nin memnuniyetle destek vereceğini söyledi.

 

Vali Yardımcısı Elbasan ise Doğuş Üniversitesi’nin kentte irtibat bürosu kurmasından memnuniyet duyduklarını belirtti. Valililik olarak eğitim ve kültür alanında üretilecek projelere destek vermekten mutluluk duyacaklarını aktaran Elbasan, eğitimin öneminin farkında olan ve bu alanda yapılacak çalışmaları çok önemseyen bir kadro ile çalıştıklarını vurguladı.

 

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş, Urfa’daki ilçe belediyeleri ile mülki ve idari makamları ziyaret etmeyi sürdürecek.

 

Şanlıurfa ve çevre illerdeki gençler, Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi’nden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Fakülte, bölüm, alan seçimi, meslekler ve sınav sistemi ile üniversiteye girişte dikkat edilmesi gereken noktalarla ilgili konularda adaylara yardımcı olan ofis, öğrencilerin geleceğine ışık tutuyor.

 

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi: Bahçelievler Mh., 119. Sk., Barış Apt., Kat:1, No: 4 - Şanlıurfa / 0414 312 09 65 / mgunes@dogus.edu.tr

 

Doğuş Üniversitesi: Acıbadem, Kadıköy - İstanbul / 0216 544 55 55 / www.dogus.edu.tr /        info@dogus.edu.tr

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com