Advert
Advert
Advert

Büyükşehir'de FETÖ Operasyonu yapılacak! Peki, kimler FETÖ'cü

FETÖ terör örgütü tarafından girişilen darbe girişimi sonrası kurumlarda temizlik başladı. Emniyet, Genelkurmay ve Adaletten sonra çeşitli kurumlarda başlayan FETÖ/PDY yapılanmasına yönelik temizlik çalışmalarında sıra büyükşehirlere geldi.

Büyükşehir'de FETÖ Operasyonu yapılacak! Peki, kimler FETÖ'cü
Büyükşehir'de FETÖ Operasyonu yapılacak! Peki, kimler FETÖ'cü

FETÖ terör örgütü tarafından girişilen darbe girişimi sonrası kurumlarda temizlik başladı. Emniyet, Genelkurmay ve Adaletten sonra çeşitli kurumlarda başlayan FETÖ/PDY yapılanmasına yönelik temizlik çalışmalarında sıra büyükşehirlere geldi.

Türkiye geneli binlerce FETÖ örgütü elemanının yerleştiği belediyelerde tek tek tesbit edilen örgüt elemanları için geri sayım başladı. 

Twitter fenomeni Başkençi'ye göre Belediyelerde üst düzey personeli ölarak görev yapan FETÖ'cülar binlerce kişiden oluşuyor.

İŞTE BAŞKENTÇİNİN İDDİALARI
Büyükşehir Belediyelerinden FETÖ'ye yakın 12 Genel Sekreter Yardımcısı, 7 özel kalem müdürü var. Büyükşehir belediyelerinden FETÖ'ye yakın 65 daire Başkanı,20 hukuk müşaviri,52 avukat, 2774 idari, 1070 teknik, 145 sağlık personel var. Büyükşehir merkez ilçe belediyelerinde FETÖ'ye yakın 45 Başkan yardımcısı,1050 idari,710 teknik,220 sağlık,40 avukat,3 özel kalem müdürü var.
Büyükşehir FETÖ Operasyonu yapılacak Peki kimler FETÖ'cü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayyüce     2017-01-18 Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, Işık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım. Sana benim gözümle bakmayanın Mezarını kazacağım. Seni selâmlamadan uçan kuşun Yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver. Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter
Kürşat     2016-10-04 Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! M. Kemal ATATÜRK
İBB Şehirhatları     2016-09-27 IBB Şehirhatlarının FETO yuvası haline geldiği aşikardır. İhalelerin incelenmesi gereklidir. Satınalma ve teknik müdürleri ihaleleri kimin direktifleri ile kiimlere vermiştir. İhaleyi alan firmaların arkasında kim varki işleri şartnamelere uygun yapmamıştır. Özel firmalar kar ederken, daha çok yolcu taşıyan şehirhatları neden her yıl zarar etmiştir. 80...100milyon zararın detayları incelenmişmidir. Yoksa fetocu firmalara ihalelerde haksız ödemeler yapılıpmı zarar ettirilmiştir.
Zzzzz     2016-09-25 Zzzzzzzzzzzz
kaptan     2016-09-13 Benim zamanımda nihat cirit vardı çalışanlara yapmadığı zulüm kalmadı ve fetoşcu olduğu bütün çalışanlar tarafından biliniyordu UND gemilerine geçmeye çalışıyor pilot olmadı tüm sınavları kaybetti fetöcü kalmayınca ancak şidi UND ye geçtiğini bilmiyorum diğer fetöcüler bu işi bulmuş buna UND ile bağı olan bu kurumu uyarsın lütfen tipik bir insanlık ve ak parti düşmanıydı... Şehir Hatlarını özellikle "Turyol"a peşkeş çeken kişiydi.
Osman     2016-08-04 Şehirhatlarında o kadar çok fetodan korkuluyorki hala daha ihbar edilmiyor nijat cirit mehmet uğur özcan bunların öal varlıkları araştırılmalı yeni müdür gelmedem önce bunlara göz yuöan eski şehirhatları müdürü süleyman genç tek tek hesap verecek acaba uyku uyumak için kaç tane hap atıyorlar beni ve birçok arkadaşımı canından bezdirip işten çıkmmasını sağlayan bakalım şimdi ne yapcak
Osman     2016-08-03 Cumhurbaşkanımızın ülkemizin hertarafını sarmış bu hainleri tek twk temizleyeceğine rabbiminde izniyle eminim ben işimden oldum bu fetocular yüzünden hiç önemli değil yeter ki hain plan yapan kim varsa çaycısına kadar bu vatanın ekmeğini yemesin
Osman     2016-08-03 Şehirhatlarında nihat cirit fetocudur şu an ayrıldı şimdi nerde olduğunu bilmiyorum fakat kendisinin kankası olan şu an görevde olan mehmet uğur benim dönemimde güverte enspektörüydu insan kaynakları müdürü özcan bunlar çalışanlara kan kusturmuş yazın sıcağında kaptan adaylarına tersane meydanında demir sacları boyatmış daha bırdan sayabileceğim birçok zulüm yapmıştır ben bir ak partili olarak beykoz belediye başkanına bu durumu anlattım fakat ilgilenmedi daha fazla dayanamayıp istifa ettim
Rahmi     2016-07-31 rabbim hainlik edenlerin çirkin planlarını işte böyle başlarına geçirsin
Guguş mustafa     2016-07-31 Benden eyerimi isteyiniz vereyim, atımı isteyiniz vereyim. Fakat vatanımdan hiç kimse bir karış toprak istemesin veremem.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle