Advert
Advert
Advert

Bu Kavşakla Trafik Rahatlayacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı Mimar Sinan Bulvarında asfaltlama çalışmaları başlattı. bu bulvarın açılmasıyla trafiğin rahatlaması bekleniyor

Bu Kavşakla Trafik Rahatlayacak
Bu Kavşakla Trafik Rahatlayacak

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından alt ve üst yapı çalışmalarının tamamlandığı Karaköprü'deki yeni Mimar Sinan Bulvarını inceledi.

Atatürk Bulvarı, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı(FSM) ile Mimar Sinan Bulvarı’nı çevreyolu bağlantısını buluşturan ve bölgedeki trafik akışını önemli ölçüde rahatlatan 101. Caddede alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, vatandaşlara yeni bir bulvar daha kazandırdı.

Şanlıurfa'mız yepyeni ve trafiği rahatlatacak bir bulvara kavuştuğunu söyleyen Başkan Nihat Çİftçi, Şanlıurfa'ya hayırlı olmasını diledi.

Konuşmasına devam eden Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'da yeni yerleşim yelerinin açılmasıyla birlikte Şanlıurfa'nın yeni yüzü diye tabir edilen büyüyen ve gelişen Karaköprü'deyiz. Büyükşehir Belediyesi tarafından 2 ay gibi kısa bir sürede alt ve üst yapısının tamamlanarak asfaltlandığı Mimar Sinan bulvarını inceledik. Doğu Kent, Akbayır ve Merkez mahallesini bir birine bağlayan bir bulvar oldu. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin koordinasyonlu bir şekilde çalışmasıyla tamamlanan yolun hayırlı olmasını diliyorum.

Şanlıurfa'mız yepyeni ve trafiği rahatlatacak bir bulvara kavuştu. çok kısa sürede bu bulvarın açılması bizleri mutlu etti" şeklinde konuştu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Alt yapı Mimar Sinan Bulvarı asfaltlama çalışmaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!