Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi BORSA’DAN FAKIBABA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BORSA’DAN FAKIBABA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2012 Cuma 11:47
BORSA’DAN FAKIBABA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya,  Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göktaş, Meclis Üyesi Ali Caz, Genel Sekreter Mehmet Durmuş ve Ticaret Borsası IPA Danışmanı Doç. Dr. Turan Binici, borsanın çalışmalarında verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya  teşekkür ziyaretinde bulundu.

Borsa’nın, Paşabağı Mahallesi’nde yapılacak yeni hizmet binası hakkında Fakıbaba’ya bilgi veren Başkan Kaya,  amaçlarının Şanlıurfa’ya iyi bir hizmet vermek olduğunu belirtti. Urfa’ya kurulacak olan 100 bin tonluk Lisanslı Hububat Deposu’nun yer tahsisinde kendilerine verdiği desteklerden dolayı Fakıbaba’ya teşekkür eden Başkan Kaya, bu proje ile çiftçilerin ürünlerini daha rahat koruyabileceğini ve istediği zaman satabileceğini aktardı.

Proje hakkında detaylı bilgiler veren IPA Danışmanı Doç. Dr. Turan Binici ise; Lisanslı Hububat Deposu projesinin son aşamaya geldiğini ve ihale dosyalarının hazırlandığını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Fakıbaba, Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Şanlıurfa’daki en büyük sorunun hijyen olduğunun altını çizen Fakıbaba, 5 yıl içerisinde Şanlıurfa’nın müthiş bir kent olacağını söyledi. Fakıbaba; “Şanlıurfa artık bir şehir. Bunu Esentepe, Süleymaniye, Yenice ve bütün Urfa kabul edecek.” diye konuştu.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com