Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin BELEDİYE GÜNDE 100 BİN YOLCU TAŞIYOR

BELEDİYE GÜNDE 100 BİN YOLCU TAŞIYOR

Şanlıurfa Belediyesi BELSAN şirketinden yapılan yazılı açıklamaya göre toplu taşıma araçlarının devreye girdiği 6 aylık süre içerisinde günde 100 bin kişiyi taşımaya başladıkları bildirildi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2012 Perşembe 20:43
BELEDİYE GÜNDE 100 BİN YOLCU TAŞIYOR

Açıklamada, çok az sayı ile toplu taşımaya başlayan belediyenin kısa sürede araç filosu sayısını 170 çıkarttığı da dile getirildi.
Belediye toplu taşıma sistemini halkın çok sevdiğinin aktarıldığı açıklamada yolcuların daha konforlu seyahat etmelerinin sağlandığın altı çizildi. Belediyenin toplu taşıma aracını kullanan Şanlıurfalılara teşekkür eden BELSAN, akıllı bilet sisteminin her geçen gün daha büyüyüp geliştiğine yer verildi.
Yolcuların toplu taşıma sisteminin iyileşmesi için 444 23 26 nolu çağrı merkezine şikâyetlerinin bildirmelerini de isteyen BELSAN, Urfa Kartta yaptıkları kampanyalara toplu taşıma otobüsleri ile herkesin birer özel otomobili gibi hizmet vermeye başladıklarını duyurdu. Urfa kartlarına, öğrencilerin 35, sivillerin de 45 lira dolum yaptırmaları durumunda toplu taşımaya bir ay sınırsız binme imkânı sağlayan BELSan’a teşekkür yağıyor. BELSAN, vatandaşlardan aldığı olumlu tepkiler arasında “Kendimizi sanki özel otomobilimiz varmış gibi hissediyoruz. Çünkü bir ay içerisinde belediyenin toplu taşıma araçlarına sayısız kez biniyoruz. En yakın yere bile yürüyerek gitmek yerine belediyenin otobüslerini kullanıyoruz. Bu da bizim işimizi kolaylaştırıyor.”ifadelerini kullananların sayısı çok fazla.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com