Advert
Advert
Advert

BELEDİYE GÜNDE 100 BİN YOLCU TAŞIYOR

Şanlıurfa Belediyesi BELSAN şirketinden yapılan yazılı açıklamaya göre toplu taşıma araçlarının devreye girdiği 6 aylık süre içerisinde günde 100 bin kişiyi taşımaya başladıkları bildirildi.

BELEDİYE GÜNDE 100 BİN YOLCU TAŞIYOR
BELEDİYE GÜNDE 100 BİN YOLCU TAŞIYOR

Açıklamada, çok az sayı ile toplu taşımaya başlayan belediyenin kısa sürede araç filosu sayısını 170 çıkarttığı da dile getirildi.
Belediye toplu taşıma sistemini halkın çok sevdiğinin aktarıldığı açıklamada yolcuların daha konforlu seyahat etmelerinin sağlandığın altı çizildi. Belediyenin toplu taşıma aracını kullanan Şanlıurfalılara teşekkür eden BELSAN, akıllı bilet sisteminin her geçen gün daha büyüyüp geliştiğine yer verildi.
Yolcuların toplu taşıma sisteminin iyileşmesi için 444 23 26 nolu çağrı merkezine şikâyetlerinin bildirmelerini de isteyen BELSAN, Urfa Kartta yaptıkları kampanyalara toplu taşıma otobüsleri ile herkesin birer özel otomobili gibi hizmet vermeye başladıklarını duyurdu. Urfa kartlarına, öğrencilerin 35, sivillerin de 45 lira dolum yaptırmaları durumunda toplu taşımaya bir ay sınırsız binme imkânı sağlayan BELSan’a teşekkür yağıyor. BELSAN, vatandaşlardan aldığı olumlu tepkiler arasında “Kendimizi sanki özel otomobilimiz varmış gibi hissediyoruz. Çünkü bir ay içerisinde belediyenin toplu taşıma araçlarına sayısız kez biniyoruz. En yakın yere bile yürüyerek gitmek yerine belediyenin otobüslerini kullanıyoruz. Bu da bizim işimizi kolaylaştırıyor.”ifadelerini kullananların sayısı çok fazla.
www.balikligol.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı