Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Batman Bölge Hastanesinde yemekler diyetisyen eşliğinde çıkartılıyor

Batman Bölge Hastanesinde yemekler diyetisyen eşliğinde çıkartılıyor

​Batman Bölge Devlet Hastanesinde her gün 2 bin kişiye yemek verilirken yemekler diyetisyen eşliğinde çıkartılıyor.

Giriş Tarihi: 23 Kasım 2015 Pazartesi 10:39
Batman Bölge Hastanesinde yemekler diyetisyen eşliğinde çıkartılıyor

Hem Batman ve hem de bölge illerine hizmet veren Batman Bölge Devlet Hastanesinde her gün 2 bin kişilik yemek hazırlanırken yemekler diyetisyen eşliğinde çıkartılıyor. Batman Bölge Devlet Hastanesi 28 yemekhane personeliyle, adeta bir orduyu besliyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Batman Bölge Devlet Hastanesi Yönetici Vekili Dr. Serkan Sünger, “Bölge Devlet Hastanesi, 357 yatak kapasitesine sahip yaklaşık bin 200 personeliyle hizmet veren ayrıca diğer civar illerde hizmet veren bir kurumdur. Bu kurum içerisinde yemekhane hizmetleri önemli konuma sahiptir. Yemekhane hizmetlerinde özellikle hijyen, kalite ve personel, hasta memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. Aylık hazırlanan yemek listeleri, diyetisyenler eşliğinde hazırlanıp, komisyonumuza sunulmaktadır. Günde 3 öğün ve yaklaşık 2 bin kişiye yemek vermekteyiz.” dedi.

Hastanenin yemekhanesinde 28 çalışanla en güzel hizmeti vermek için çalıştıklarını söyleyen yemekhane sorumlusu Rıdvan Güneş, “Günde 3 çeşit yemek çıkarıyoruz. Her türlü yemek çeşidini çıkarıyoruz. Sadece hastane personeli değil, burada yatan hastalara da yemek çıkarıyoruz. Burada adeta bir orduyu besliyoruz.” ifadelerini kullandı. (M. Fatih Akgül- İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com