Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem BAŞKAN EKİNCİ, "FAKİR FUKARANIN YANINDAYIZ"

BAŞKAN EKİNCİ, "FAKİR FUKARANIN YANINDAYIZ"

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevini ziyaret ederek 1000 adet kolilik gıda paketlerini aşevi yöneticilerine teslim etti.

Giriş Tarihi: 6 Temmuz 2015 Pazartesi 20:42
BAŞKAN EKİNCİ,

Bir önceki ziyaretinde 1000 gıda paketi sözü veren Başkan Ekinci," Yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ulaşmaya devam edeceğiz." dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci daha önceki ziyaretinde söz vermiş olduğu, yardıma muhtaç 1000 aileye dağıtılmak üzere gıda paketlerini Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi yetkilisi Aziz Kutluay ve yöneticilerine teslim etti.

Gönüllü Kuruluşlar Aşevini ziyaret edip yetkililerle bir araya gelen Başkan Ekinci yardım kolilerini burada bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara elleriyle teslim etti.

"BAŞKAN EKİNCİ'YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'ye desteklerinden dolayı teşekkür eden Gönüllü Kuruluşlar Aşevi Yetkilisi Aziz Kutluay, “Başkanımız Mehmet Ekinci’ye canı gönülden çok teşekkür ediyoruz. Fakir, fukaranın yüzü güldü. En azından yardım paketini almayan kalmadı. Başkanımızın inşallah başka yardımları ve destekleri de olacaktır. Bundan dolayı Başkanımız Mehmet Ekinci’ye teşekkür ediyoruz. Başkanımızı yanımızda gördükçe hem hizmete motive oluyoruz, hem de moral buluyoruz. Geçen gün Şanlıurfa valimiz İzzettin Küçük Bey geldi. Sağ olsun bizlerle ilgilendi. Mehmet başkanımız bizim eski dostumuzdur. Erkimizde başkanımıza geçtiği için dertlerimizi rahatlık içinde dile getiriyoruz. "dedi.

"FAKİR FUKARAMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Bu tarz yardım faaliyetleriyle fakir fukaranın yanında olmaya devam edeceğiz diyen Başkan Ekinci, ‘’Aş evimizde önceki günde belirttiğimiz gibi yaklaşık bin aileye günlük olarak sıcak yemek veriliyor. Bu kapsamda da zaman zaman desteklerimiz oldu. Yine Ramazan ayı münasebetiyle gıda paketlerimiz var. Bugün bin aileye gıda paketi dağıtımımız bitmek üzeredir. Hemen hemen her aileye gıda paketi vermiş bulunmaktayız. Burada şunu ifade etmek gerekir ki öncelikle Allah razı olsun bu hizmetlerden dolayı vesile olan, yardım eden değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum. Hakikaten çok makbule geçiyor. Bir nebzede olsa bizim de bu çorbada tuzumuzun olması bizleri de mutlu ediyor.

Bundan sonra ki süreçte de fakir, fukaramızın yanında olmaya devam edeceğiz. Onların ihtiyaçları konusunda bu tarz mesai harcayan hocalarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com