Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Basın Bayramını Kutladılar!...

Basın Bayramını Kutladılar!...

Siyasiler ve STK temsilcileri Basın Bayramını Kutladılar.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2012 Çarşamba 13:12
Basın Bayramını Kutladılar!...

Sansürün kaldırılışının 104'üncü yıldönümü olan 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısı ile ANİYAD Başkanı Ahin Güneş, Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi ve Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit birer kutlama mesajı yayınladılar.

 

GÜNEŞ BASIN BAYRAMINI KUTLADI

Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği Genel Başkanı Ahin Güneş,  Basın Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında: "Dünyanın neresinde olursa, kamuoyunu bilgilendirmek, adına, yaşamın her türlü zorluklarına göğüs gererek halkın haber alma özgürlüğünün adeta bir askeri olan, özgür, tarafsız, objektif ve mesleğinin bütün etik değerlerini layıkı ile taşıyan namuslu, hasiyetli ve şerefli bütün meslektaşlarımızın 24 Temmuz Basın Bayramı'nı başkanı bulunduğum derneğim ve üyelerimiz adına yürekten tebrik ediyorum. " dedi.

BASIN; GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZDIR

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, yayınladığı mesaj ile basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramını kutladı.

Çiftçi, “Bireyin haber alma hakkını sağlayan, doğru, ilkeli ve tarafsız görev anlayışıyla kamuoyunu bilgilendiren basın, toplumu düşünmeye, araştırmaya ve doğru sonuçlara ulaşmaya yönlendiren en etkili araçlardan biridir. Basının çok önemli bir unsur olduğunu belirterek, Demokrasinin güçlü ve kuvvetli temeller üzerine oturtulmasında, rol oynayan ve topluma yön veren basının bizim gözümüz kulağımız her şeyimizdir. Çoğu zaman zor şartlarda görevlerini yürütmeye çalışan ve bazen şiddete maruz kalan bu mesleği yürüten herkesin basın bayramını kutluyorum” dedi.

 

Zahit’ten İnternet Medyasını Yok Saydı!.Basın bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit; “Basında sansürün kaldırılışının yıldönümü olan 24 Temmuz, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın ve demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan önemli günlerden biridir. Şanlıurfa’da  faaliyette bulunan yerel gazete, dergi, radyo ve televizyonlarımız ve ulusal ajans temsilcileri ile zengin bir kadroya sahip olan değerli basınımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı candan kutlar tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar dilerim”  dedi.

Sadece Şanlıurfa'da değil, dünyanın neresinde olursa olsun şanlıurfalı olsun olmasın urfa'ya ilgi duyan herksin en kolay haber alma aracı olan, milyonlarca insanın haber ihtiyacına cevap veren İnternet medyasını yok sayması şaşırttı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com