Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Başbakan Yardımcısı Yılmaz STK temsilcileriyle bir araya geldi

Başbakan Yardımcısı Yılmaz STK temsilcileriyle bir araya geldi

Bir dizi temaslarda bulunmak için Bitlis'e gelen Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, ilde faaliyet gösteren STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2015 Pazartesi 19:28
Başbakan Yardımcısı Yılmaz STK temsilcileriyle bir araya geldi

Bitlis öğretmenevinde kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Yılmaz, “Kim insanlar üzerinde baskı uyguluyorsa, insanların şu veya bu yönde oy kullanması için şiddet ve baskı uyguluyorsa, irade hırsızlığı yapıyor demektir. Bu da en büyük hırsızlıklardan biridir.” dedi.

Cevdet Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, 1 Kasım’ın hiç kimsenin kimseye hakaret etmediği, baskı ve şiddet uygulamadığı, herkesin özgür iradesiyle neye inanıyorsa ve neyi hayırlı görüyorsa, ona oyunu verdiği bir seçim olması dileğinde bulundu.

“1 Kasım seçimleri ilimiz, bölgemiz ve daha geniş coğrafyamız için hayırlı ve mübarek olsun.” diyen Yılmaz, şöyle konuştu: “Kim insanlar üzerinde baskı uyguluyorsa, kim insanların şu veya bu yönde oy kullanması için şiddet ve baskı uyguluyorsa, irade hırsızlığı yapıyor demektir. Bu da en büyük hırsızlıklardan biridir. Bunu yapanın karşısındaki insana saygısı yok demektir. Çünkü karşısındaki insana saygı duyan, onun iradesini ipotek altına almaz ve baskı uygulamaz. Özgür bir şekilde fikrini de oyunu da kullanması için gerekli ortamı sağlar.” dedi.

Seçimlerin çok farklı bir ortamda olacağını ve herkesin daha rahat bir ortamda tercihini ortaya koyacağını bildiren Yılmaz, 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi.

Yılmaz, daha sonra basına kapalı olarak STK temsilcileriyle soru cevap şeklinde toplantıya devam etti. Toplantının ardından Yılmaz, karayoluyla Van’a hareket etti. (Şükrü Tontaş-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com