Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem BARANSUDAN AVCI HAKKINDA ŞOK İDDİA

BARANSUDAN AVCI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Giriş Tarihi: 5 Ekim 2010 Salı 15:47
BARANSUDAN AVCI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Taraf muhabiri Mehmet Baransudan Hanefi Avcı hakkında ilginç iddialar geldi. İşte o sözler...


Taraf Gazetesi’nin tartışlan muhabiri Mehmet Baransu Skytürk’te Gürkan Hacır’ın hazırlayıp sunduğu Şimdiki Zaman programına konuk oldu. Mehmet Baransu Hacır’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Devrimci Karargah davasından tutuklanan emniyet müdürü Hanefi Avcı’nın yazdığı Haliç’te Yaşayan Simonlar kitabını değerlendiren Baransu kitabın bir çok çelişkiyi barındırdığını kaydetti. Taraf gazetesi muhabiri bomba iddialarını ise birbiri ardına sıraladı.Hanefi Avcı genelkurmaydaki bir toplantıyı dinlemesi için bir gazeteciyi görevlendirdi. Üzerine özel dinleme cihazları yerleştirdi ve karargaha yolladı. Daha sonra yine aynı gazeteciyle bu kez görüntülü servis yapıldı iddiasında bulundu. Hanefi Avcı’nın köstebeklik yaptığını iddia eden Baransu, Gürkan Hacır’ın kim bu gazeteci, halen faal mi? sorularını ise yakında herşey açıklığa kavuşur diyerek cevaplamakla yetindi.

Önder Aytaç’ın açıkladığı Hanefi Avcı’ya kitap konusunda yardım eden gazeteciler listesi hakkında yorum yapmaktan kaçınan Baransu Yalnız o liste içerisindeki bir gazeteci kendini bağlayan açıklamalar yaptı. Ben daha önceden Hanefi Avcı’yı tanımıyorum diyordu. Bu durumun böyle olmadığı çok kısa sürede açığa çıkacak ve o gazeteci zor durumda kalacakdedi.

3 saatlik canlı yayın boyunca Gürkan Hacır’ın sorularını yanıtlayan Baransu Eski genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un kendisi ve eşinin telefonlarının dinlenmesi talimatını verdiğini kaydeden Mehmet Baransu Başbakan’ın eşi Emine Erdoğan’ın da yine Hanefi Avcı tarafından kasıtlı olarak dinlendiğini teknik takibe takılan bir dinleme olmadığını kaydetti.

Emniyet içindeki Fettulahçı yapılanma iddialarının yeni bir iddia olmadığını 10 yıldır hep bulunduğunu söyleyeyen Baransu Bana da Fettullahçı diyorlar, değilim. Bunu defalarca söyledim. Amerika’da bulunmamı cemaate bağlamaya çalışıyorlar. Orada meyve sebze satan bir dükkanda çalıştım. Eşim de hamileliğinde 8. ayına kadar ayakta çalışmaya devam etti. Böyle çamur atmalara pabuç bırakmam. diye konuştu..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com