Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi BAKIMA MUHTAÇ'LAR İÇİN EV YAPILACAK

BAKIMA MUHTAÇ'LAR İÇİN EV YAPILACAK

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2010 Çarşamba 21:15
BAKIMA MUHTAÇ'LAR İÇİN EV YAPILACAK

Birecik Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı'nın 797.500,00 TL.'LİK projesi ile İlçede yaşayan ve evleri yıkılma tehlikesi altında bulunan özürlü, yaşlı, kimsesiz, dul, yetim ve bakıma muhtaç 19'u köy, 26'sı merkezde olmak üzere 45 vatandaşa yapılacak olan evlerin ihalesi tamamlandı.

Birecik İlçe Kaymakamı Ozan BALCI, geçtiğimiz aylarda tamamlanan ve 1.projede 38, 2. projede 48 ailemizi yeni yaşam alanına kavuşturan projeler ile vatandaşlarımızın barınma sorununu giderilerek vatandaşlarımızın yeni evlerine yerleştiklerini dile getirerek gerçekleşecek proje ile de birçok vatandaşımızın mağduriyetinin giderileceğini belirttiler.

Birecik Kaymakamlığı olarak insanların en temel ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yoğun bir çaba sarf ettiklerini ifade eden BALCI, projenin tamamlanması ile toplam 2.000.000,00 TL maliyetle yaklaşık 150 ailenin yeni evlerine kavuşmuş olacaklarını söylediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ceza yağdırdı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com