Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bakan Çelik, Yuvacalıda konuştu

Bakan Çelik, Yuvacalıda konuştu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hilvan’da çeşitli temaslarda bulunarak, Yuvacalı Mahallesinde toplanan kalabalığa hitap etti.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2014 Cumartesi 21:12
Bakan Çelik, Yuvacalıda konuştu

Meydanda toplanan kalabalığa seslenen Bakan Çelik, geçmiş dönemlerde Şanlıurfa’da yaşanan uyumsuzluk nedeniyle sorunların biriktiğini söyleyerek, “Şanlıurfa’da en önemli sorun olan birlik ve beraberliği sağlamaktı, sağladık, şimdi hizmetlerde birlik ve beraberlik var. Ayrılık gayrılık yok, sen ben yok, iltimas, torpil yok, benim köyüm senin köyün yok; yapacaklarımızı Allah rızası için milletin imkanlarını millete eşit şekilde sunmaya çalışıyoruz” dedi.
Hilvan’da gerçekleştirdikleri çeşitli yatırımlara değinen Bakan Çelik, bu yatırımlarında birlik ve beraberlikle geldiğini ifade ederek, “Vaatleri bir bir gerçekleştirdik. Birincisi Büyükşehir belediyesiydi. Ne alakası var burayla. Söyleyeyim; kanalizasyon ve su işlerini Büyükşehir yapacak, artık özel idare yok, bakanlıklardan ödenekler yok. Büyükşehir Hilvan, Siverek bölgesine asfalt şantiyesini kuracak, su kanalizasyon altyapısını kuracak, bu bölgedeki şantiye, bu bölgedeki köylerimize ve ilçelerimize hizmet edecek” dedi.
30 Marttan sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin 30 yıllık tecrübesiyle, Şanlıurfa’yı tanıyan Celalettin Güvenç’in Başbakan Erdoğan tarafından Şanlıurfa’daki zorluklardan dolayı Büyükşehir başına getirdiğini söyleyen Bakan Çelik, “Bu birlikle buraya kaynakların gelmesi ve planlı bir şekilde sıkıntıların giderilmesi konusunda el birliği içerisinde çalışacağız. Şanlıurfa’yı ve Hilvan’ı yaşayarak konuşuyoruz. Başka türlü bu işler çözülemez” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com