Advert
Advert
Advert

Bakan Çelik, Yuvacalıda konuştu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hilvan’da çeşitli temaslarda bulunarak, Yuvacalı Mahallesinde toplanan kalabalığa hitap etti.

Bakan Çelik, Yuvacalıda konuştu
Bakan Çelik, Yuvacalıda konuştu

Meydanda toplanan kalabalığa seslenen Bakan Çelik, geçmiş dönemlerde Şanlıurfa’da yaşanan uyumsuzluk nedeniyle sorunların biriktiğini söyleyerek, “Şanlıurfa’da en önemli sorun olan birlik ve beraberliği sağlamaktı, sağladık, şimdi hizmetlerde birlik ve beraberlik var. Ayrılık gayrılık yok, sen ben yok, iltimas, torpil yok, benim köyüm senin köyün yok; yapacaklarımızı Allah rızası için milletin imkanlarını millete eşit şekilde sunmaya çalışıyoruz” dedi.
Hilvan’da gerçekleştirdikleri çeşitli yatırımlara değinen Bakan Çelik, bu yatırımlarında birlik ve beraberlikle geldiğini ifade ederek, “Vaatleri bir bir gerçekleştirdik. Birincisi Büyükşehir belediyesiydi. Ne alakası var burayla. Söyleyeyim; kanalizasyon ve su işlerini Büyükşehir yapacak, artık özel idare yok, bakanlıklardan ödenekler yok. Büyükşehir Hilvan, Siverek bölgesine asfalt şantiyesini kuracak, su kanalizasyon altyapısını kuracak, bu bölgedeki şantiye, bu bölgedeki köylerimize ve ilçelerimize hizmet edecek” dedi.
30 Marttan sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin 30 yıllık tecrübesiyle, Şanlıurfa’yı tanıyan Celalettin Güvenç’in Başbakan Erdoğan tarafından Şanlıurfa’daki zorluklardan dolayı Büyükşehir başına getirdiğini söyleyen Bakan Çelik, “Bu birlikle buraya kaynakların gelmesi ve planlı bir şekilde sıkıntıların giderilmesi konusunda el birliği içerisinde çalışacağız. Şanlıurfa’yı ve Hilvan’ı yaşayarak konuşuyoruz. Başka türlü bu işler çözülemez” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik