Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Bakan Çelik Özel Medigap hastanesi açılışını yaptı FOTOĞRAFLI

Bakan Çelik Özel Medigap hastanesi açılışını yaptı FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa’da geçtiğimiz ay yeni yerlerinde faaliyete giren özel MediGap Hastanesini açlışını Çalışma ve Sosyal ve Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in katılımıyla gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2011 Pazar 12:42
Bakan Çelik Özel Medigap hastanesi açılışını yaptı FOTOĞRAFLI
Çalışma ve Sosyal Güvenlik  Bakanı Faruk Çelik, Vali Celalletin Güvenç, Belediye Başkanı Ahmet Fakıbaba, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İ.Halil Mutlu, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlık Müsteşarı Erkan Ata, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez,  Emniyet Müdüür Mehmet Likoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan ve sayıda davetli katıldılar.
Şanlıurfa’da faaliyete giren Özel Medigap hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı NEcati Yazar bir teşekkür konuşması yaparak;" Hastanemiz 90 yatakla işe başladık. Şanlıurfa'da sağlık açısından önemli bir açığı kapatacağımıza inanıyoruz. Sayın Bakana ve diğer davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Özel Medigap hastanesinin açılışında konuşan  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk  Çelik: "Sağlık her şeyin başı , bunun farkınd olan Hükümetimiz 2002 yılından sonra  Sağlıkta dönüşümü projesini hayata geçirdik, Vatandaşımızın çok sıkıntılarını çektiği, Memur, işçi, Bağkurlu ayrımını ortadan kaldırdık, artık yeni dönemde herkes sigortalı oldu. Vatandaşımız arzuladığı Hastaneye gidiyor, daha fazla sağlıktan pay almasını arzuluyoruz. Vatandaşımıza eşit muamele yaptık" dedi.


Bakan Çelik, kendi Bakanlığı döneminde  sağlığa ayrılan bütçenin % 300 arttığınıda sözlerine ekledi.
www.balikligol.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com