Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Bakan Çelik Müjdeyi Verdi: Personel alımı yapılacak

Bakan Çelik Müjdeyi Verdi: Personel alımı yapılacak

2016 Yılı Bütçe Kanun Tasarısı Görüşmelerinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2016 yılı içerisinde gıda, ziraat, veteriner, harita mühendisi personeli alınacağını açıkladı. Bakan Çelik Alınacak personel sayısı hakkında da bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2016 Cumartesi 12:28
Bakan Çelik Müjdeyi Verdi: Personel alımı yapılacak

2016 Yılı Bütçe Kanun Tasarısı Görüşmelerinde milletvekillerinin sorularına cevap veren Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, ''Atama müjdesi bekleyen 2 bin 71 gıda, ziraat, veteriner, harita mühendisi personel bu yıl içinde alınacak, bin sözleşmeli personel de ilgili kuruluşlara alınacak'' dedi.


TBMM Genel Kurulu'nda konuşma yapan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, alınacak olan personelle ilgili olarak hayırlı olmasını temenni ederek şunları söyledi: "Bakanlığımıza kadrolu ve sözleşmeli olmak üzere 2071 personel alacağımızın müjdesini verdik. Bunlara ilaveten Bakanlığımıza bağlı ve ilgili kuruluşlar da 1000 civarında personel alımı yapacak. Hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanığı bütçesi kabul edildi

TBMM Genel Kurulu'ndaki yoğun görüşmelerin ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016 yılı bütçesi kabul edildi. Bakan Çelik Kabul edilen bütçenin Tüm memlekete Hayırlı olmasını diledi.
www.balikligol.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ABD’nin YPG’ye verdiği zırhlı araçlarda hülle yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com