Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bakan Bağış Urfada mağaza açtı

Bakan Bağış Urfada mağaza açtı

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2011 Perşembe 17:47
Bakan Bağış Urfada mağaza açtı

Şanlıurfa'ya gelen Devlet bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış Şanlıurfa’da bir mağaza açılışına katıldı. Burada konuşan Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba; “Şanlıurfa tarihi bir kenttir. Bu kentimiz Avrupa da her hangi bir ülkede olsaydı daha farklı bir konumda olurdu” dedi.

Vali Nuri Okutan ise; “Peygamberler şehri olan tarihi kentimizde sayın Bakanımız görmek çok güzel. Hep birlikte yaşanılabilir refah düzeyi yüksek bir kent oluşturacağız” dedi.

Şanlıurfa'ya gelen Devlet bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış konuşmasında; “Bu kadar önemli bir coğrafya ve tarihe tanıklık eden şanlı şehrimizde değerli iş adamlarının mağazasını açıyoruz. Hayırlı olsun. Bu tür yatırımlar genç ve işsiz nüfusu istihdam ediyor. Türkiye’nin genç nüfusu Avrupa ülkelerinde gıpta ile karşılanıyor” dedi.

Mağaza açılışında Devlet bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Vali Nuri Okutan, Şanlıurfa Milletvekili Zülfikar İzol, Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve çok sayıda AK Partili ile halk katıldı.

Kurdele kesiminden sonra bakan Egemen Bağış ve beraberindekiler mağazayı gezdiler.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com