Advert
Advert
Advert

Bağlı: "Dost ve düşmanlarıma ilan ediyorum"

25. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlı yaptığı yazılı açıklama ile düşmanlarına ve dostlarına çağrıda bulundu.

Bağlı:
Bağlı:

25 .Dönem AK Parti  Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlı, yaptığı yazılı açıklamada: " Otuz yılı aşkın bir süredir millet ve memleketin dertleriyle dertlenerek içinde yer aldığım siyasi geleneğin son 7-8 senesini AK Parti saflarında aktif bir şekilde geçirdim. Allah nasip etti ve kısa bir süreliğine de olsa AK Parti Şanlıurfa Milletvekili olarak görev yapma bahtiyarlığına eriştim. AK Parti saflarında yer alarak millet ve memleketime hizmet ettiğim süre hayatımın en değerli zamanı olmuştur.

Şimdi, AK Parti'nin kurucusu ve ebedi lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle girmiş olduğum aktif siyasi hayatımın bir başka evresine geçmiş bulunuyorum. Siyaset, şüphesiz toplumu daha iyi olduğuna inanılan bir konuma taşıma sanatıdır ve millet için derdi olanların her zaman içinde olduğu, olacağı bir uğraştır. Bu anlamda siyasetin teorisi ile bağımı istesem de koparamam.
Geçmişte olduğu gibi bugün de Genel Başkanımız ve Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu liderliğindeki partime, Türkiye'ye yeni ufuklar kazandırmak üzere çıktığı yolda destek olmak adına elimden gelen gayreti her zaman göstereceğim. Bizim için önemli olan, silinmez yazıları bulunan defterde hayırla yad edilmek ve hayra hizmet edenlerin yanında yazılmaktır. Bu minvalde Şanlıurfa siyasetinin AK Partili neferlerinin yanında eksilmeyen heyecanımla yer almaya devam edeceğimi dost ve düşmanlarıma ilan etmekten büyük bir memnuniyet duymaktayım.
'Biz yarış bittikten sonra da koşanlardanız !'
Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!