Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Anayasa Mahkemesi'ne Bursaspor başvurusu

Anayasa Mahkemesi'ne Bursaspor başvurusu

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2010 Salı 17:29
Anayasa Mahkemesi'ne Bursaspor başvurusu

Anayasa Mahkemesi önünde gelen kendilerini Dünya Demokrasi Hareketi olarak nitelendiren grup adına yapılan açıklamada, "Bursaspor'un şampiyon olması nedeniyle ezberlerimizden bir tanesi daha bozulmuş bulunmaktadır. Bizler; Türkiye futbol ligi tarihinde 4 takımın şampiyon olmasına alışmış ve bunu ezber haline getirmiş insanlarımız . Bu ve benzeri alışkanlıklarımızın değiştirilmeye çalışılması bizler de ciddi derece fizyolojik ve psikolojik problemler oluşturmaktadır. 3 gündür hastanelerin acil servislerinden aldığımız duyumlara göre, bir çok vatandaşımız, memorization disease ve bursaspazm şikayeti nedeniyle müşade altına alınmış durumdadır" denildi. 

Türkiye'deki ezber bozan gelişmelerin, özgürlüklerin ve demokrasinin sarsılmaz savunucusu CHP'nin Genel Başkanı Deniz Baykal'ın istifası nedeniyle Anayasa Mahkemesi'ne iptal başvurularını Türkiye'nin ilerlemesinin ve çağdaşlaşmasının sekteye uğramaması için kendilerinin üstlendiği vurgulanan açıklamada, "Buradan CHP'ye sesleniyoruz! Sizler kurultayınızı yapıp , yeni genel başkanınızı seçene kadar; Dünya Demokrasi Hareketi olarak bizler ülkemizi değiştirecek, ezberlerimizi bozacak her türlü gelişmeyi Anayasa Mahkemesine götürmeyi üstlenmiş bulunmaktayız. Bursaspor camiasından da özür diliyoruz. Zira kendilerinin şampiyonluğu hak edip etmediğine, halkımızın böyle bir talebinin ve beklentisinin olup olmadığına bakmaksızın, incelemeden, vatandaşların nabzını tutmadan iptal davası için alelacele Anayasa Mahkemesi'ne geldi. Bizleri affetmelerini diliyoruz" denildi. 

Yapılan açıklamanın ardından grup üyeleri yere beraberlerinde getirdikleri anahtarları bıraktı. Daha sonra iptal başvurusu için dosya Anayasa Mahkemesi görevlilerine teslim edildi.
İHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Belediyespor 5 madalya aldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com