Advert
Advert
Advert

AKÇAKALE’İN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Şanlıurfa Büyük şehir Belediyesi genel sekreter Yardımcısı Abdulkadir Okay ve belediye başkanı Abdulhakim Ayhan 2015 yılı Akçakale merkez ve merkeze bağlı mahallerde yapılacak olan çalışmalar masaya yatırıldı.

AKÇAKALE’İN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
AKÇAKALE’İN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Belediye başkanı Abdulhakim Ayhan’ın makam odasında yapılan toplantıda 2015 yılı çalışma programı tartışıldı.

Toplantı gündeminde Akçakale ye bağlı merkez ve mahallerde (köy) yollarının stabilize çalışmalarının yanı sıra Birinci kat asfalt ve ikinci kat asfalt yapılacak olan yolların durum değerlendirmesi yapıldı.
 

Başkan Ayhan toplantıyla ilgili yaptığı konuşmada: “Şanlıurfa Büyük şehir Belediyesi genel sekreter Yardımcısı Abdulkadir Okay’ın ilçemize düzenlediği ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirterek,ilçemize bağlı bütün mahallerin yolları mahallerde bulunan eksiklikler tespit edilerek sorunları çözülecektir.ilçemizde en büyük sorun olan yol Görünüp’te ayol ağında olmayan mahalle yollarımızdır. Sayın genel sekreterimize ilettik.inşallah bu belirttiğimiz yolar ağa alınırsa,asfaltlanıp halkımızın hizmetine sunacağız” Dedi.

Abdulkadir Okay ise:“Bugün Akçakale ilçemize geldik. 2015 yılı yatırım programını görüşüyoruz.Ön bir hazırlık çalışması yapalım dedik.Önümüzdeki yılla ilgili yapacağımız yol çalışmaları yol ağımızla ilgili yapmayı düşündüğümüz mahalle yollarını beraber tartıştık. Müzakere ettik.Mutabakata vardık.Önümüzdeki yıl yapacağımız çalışmaları inşallah  neticelendireceğiz”Dedi.     

 

Toplantıya belediye başkanı Abdulhakim Ayhan,Şanlıurfa Büyük şehir Belediyesi genel sekreter Yardımcısı Abdulkadir Okay, Akçakale belediye başkan yardımcısı Ali İhsan Çayan,Şanlıurfa büyük şehir belediye meclis üyeleri,Akçakale belediyesi meclis üyeleri ve

Ak parti ilçe teşkilat Başkanı İbrahim Yıldık katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu