Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem AKÇAKALE’İN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

AKÇAKALE’İN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Şanlıurfa Büyük şehir Belediyesi genel sekreter Yardımcısı Abdulkadir Okay ve belediye başkanı Abdulhakim Ayhan 2015 yılı Akçakale merkez ve merkeze bağlı mahallerde yapılacak olan çalışmalar masaya yatırıldı.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2014 Perşembe 20:08
AKÇAKALE’İN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Belediye başkanı Abdulhakim Ayhan’ın makam odasında yapılan toplantıda 2015 yılı çalışma programı tartışıldı.

Toplantı gündeminde Akçakale ye bağlı merkez ve mahallerde (köy) yollarının stabilize çalışmalarının yanı sıra Birinci kat asfalt ve ikinci kat asfalt yapılacak olan yolların durum değerlendirmesi yapıldı.
 

Başkan Ayhan toplantıyla ilgili yaptığı konuşmada: “Şanlıurfa Büyük şehir Belediyesi genel sekreter Yardımcısı Abdulkadir Okay’ın ilçemize düzenlediği ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirterek,ilçemize bağlı bütün mahallerin yolları mahallerde bulunan eksiklikler tespit edilerek sorunları çözülecektir.ilçemizde en büyük sorun olan yol Görünüp’te ayol ağında olmayan mahalle yollarımızdır. Sayın genel sekreterimize ilettik.inşallah bu belirttiğimiz yolar ağa alınırsa,asfaltlanıp halkımızın hizmetine sunacağız” Dedi.

Abdulkadir Okay ise:“Bugün Akçakale ilçemize geldik. 2015 yılı yatırım programını görüşüyoruz.Ön bir hazırlık çalışması yapalım dedik.Önümüzdeki yılla ilgili yapacağımız yol çalışmaları yol ağımızla ilgili yapmayı düşündüğümüz mahalle yollarını beraber tartıştık. Müzakere ettik.Mutabakata vardık.Önümüzdeki yıl yapacağımız çalışmaları inşallah  neticelendireceğiz”Dedi.     

 

Toplantıya belediye başkanı Abdulhakim Ayhan,Şanlıurfa Büyük şehir Belediyesi genel sekreter Yardımcısı Abdulkadir Okay, Akçakale belediye başkan yardımcısı Ali İhsan Çayan,Şanlıurfa büyük şehir belediye meclis üyeleri,Akçakale belediyesi meclis üyeleri ve

Ak parti ilçe teşkilat Başkanı İbrahim Yıldık katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com