Advert
Advert
Advert

AK TEŞKİLATLAR BEYAZ MELEKLERİ UNUTMADILAR

AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları ve İl Gençlik kolları 12 Mayıs Hemşireler gününü kutladılar. Mehmet Akif İnan eğitim ve araştırma hastanesine giden AK teşkilatlar daha sonra Harran Üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesine gittiler.

AK TEŞKİLATLAR BEYAZ MELEKLERİ UNUTMADILAR
AK TEŞKİLATLAR BEYAZ MELEKLERİ UNUTMADILAR

 Hemşirelerle bir araya gelen AK teşkilat Hemşirelere karanfil dağıttılar. Hemşirelerin sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen AK teşkilat sorunlarında çözüm noktasına gittiler. AK Parti Kadın kolları Başkanı Aysel Göncü 12 Mayıs Hemşireler günü için şunları söyledi.  12 Mayıs Dünya hemşireler günü, bu vesile ile bizde hastanemizdeki vefakar ve cefakar hemşirelerimizi tebrike etmek için arkadaşlarımızla, kadın kolları olarak geldik. Dünyaya geldiğimiz, aldığımız, ilk nefesten giderken verdiğimiz son nefese kadar her zaman yanımızda olan, güçleri ile gücümüze güç katan, bazen hayat kurtaran sevgili beyaz melekler hemşire kardeşlerimizi tebrik ediyorum.  Ve Emekli olduktan sonra bizi kırmayarak, bizimle çalışmaya gelen sevgili emekli hemşiremiz çiçek ablamızın da bu gününü kutluyoruz. Bizi kırmadığı için ona teşekkür ediyoruz. Destekleri ile gücümüze güç kattı tecrübelerinde faydalandık dedi.

Daha sonra AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk konuşmasında şunlara deyindi.  12 Mayıs Dünya Hemşireler gününü kutlamak için bugün hastanelerimizi dolaştık. AK Gençlik ve AK Kadınlar olarak hemşire kardeşlerimizin yanına gittik. Karanfil takdim ettik, sohbet ettik, dertlerini dinledik, sıkıntılarını dile getirdiler. Onlara yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapacağımıza söz verdik. AK Parti olarak bugüne kadar hep sağlık çalışanlarının yanında olduk, bugünden sonrada devamlı yanlarında olacağımıza söz verdik.  Bu minvalde sağlık çalışanlarının ve hemşire kardeşlerimizin Dünya hemşireler günlerini kutluyorum de

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!