Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Hilvan Teşkilatı toplandı

AK Parti Hilvan Teşkilatı toplandı

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2010 Cuma 11:39
AK Parti Hilvan Teşkilatı toplandı

Parti binasında düzenlenen toplantıya İl Yönetim Kurulu üyesi ve ilçe Koordinatörü İsmail Güneş, İl Yönetim Kurulu üyelerinden Erdal Deniz, Kadın kollarından Hülya Kaymaz ve Gençlik kollarından Abdülkadir Karakeçili ve ilçe teşkilatı üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan İl Yönetim Kurulu üyesi ve Hilvan ilçe Koordinatörü İsmail Güneş, Başbakan Erdoğan'ın dediği gibi çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarını, il genelinde yapılmakta olan ve yapılması gerekli yatırımların takipçisi olduklarını, insanların sorunlarının mahallinde çözümü için gayret gösterdiklerini söyledi. İsmail Güneş, "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine bir süreden beri il ve ilçelerimiz ile belde teşkilatlarımızda parti binalarımız geç saatlere kadar açık kalıyor. Her zaman vatandaşlarımızın hizmetinde olacağımızı söylüyoruz. Sorunlarını ve isteklerini iletmek üzere gelecek olan vatandaşlarımız için geç saatlere kadar parti binalarımızı açık tutuyoruz. Ayrıca geçmiş yılların aksine biz yönetime geldikten sonra teşkilatlarımız her hafta düzenli olarak toplantı yapıp neler yaptıklarını değerlendirip, neler yapmamız gerektiğini de tespit ediyoruz. Her çalışmamızı rapor edip Genel merkezimize sunuyoruz" dedi.
Konuşmaların ardından yönetim kurulu üyeleri, bir süre daha görüş alış verişinde bulundu. AK Parti Genel Merkezi tarafından gönderilen "Demokratik Açılım Süreci" isimli kitaptan çok sayıda ilçe yönetimine teslim edildi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com