Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Gençler Çay Sohbetinin Konuğu Zeynep Karahan Uslu Oldu

AK Gençler Çay Sohbetinin Konuğu Zeynep Karahan Uslu Oldu

AK Parti Gençlik Kollarınca düzenlenen ‘Tea Talk’ Çay Sohbeti toplantısının konuğu AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu oldu.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2013 Pazartesi 15:32
AK Gençler Çay Sohbetinin Konuğu Zeynep Karahan Uslu Oldu

Hacı Bekir Sofrasında gerçekleşen toplantıya İl Başkan Yardımcıları İbrahim Toru, Nusret Urmak ve AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

 

AK Parti Akçakale Gençlik Kolları binasının açılışını gerçekleştirdiklerini belirtenGençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ; “Çay sohbeti adı altında gerçekleştirdiğimiz programımızın konuğu Milletvekilimiz Zeynep Karahan Uslu hanımefendi. Samimi bir ortamda programımız yapıldı. Genç arkadaşlarımızla vekilimizi buluşturup sıkıntıları, problemleri ve güncel konulardan şehrimizin ve ülkemizin sorunlarını konuştuk. Ana gündem konumuz ise çözüm süreciydi. Katılan tüm arkadaşlarımıza ve vekilimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Üniversitede öğretim üyeliğinden dolayı hep gençlerle çalıştığını belirten Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu; “Gençlerle çalışmak insana çok şey kazandırıyor. İnsanoğlunun en dinamik, en akışkan, ufkunun en açık olduğu dönem bu dönemdir. Gelişmeye, değişmeye, dönüşmeye dünyadaki gelişmelere bir şeyler katabilecek yaşlar bu yaşlardır. Toplumumuzda ise gençler katma değer üretecek aday olarak görülür. Dünya çok değişti ve doğru okumak lazım. Gençlik tecrübenin önüne geçiyor. Bilgi o kadar hızlı çoğalıyor ki; bu bilgiyi dinanizm ile gençler üretiyor ve yakalıyor. Kendi bilgimizle dağarcığınıza bir şeyler katarsak ne mutlu bize. AK Parti olarak gençlerin önünü açan partiyiz. Devrim niteliğindeki yasalarla seçilme yaşını düşürdük, ancak daha da düşürerek dünya standartlarına getireceğiz” diyerek seçildiği ilk dönemde en genç bayan milletvekili olduğu ve ABD’de Obama’nın seçim propagandasını yürütenlerin yaş ortalamasının 20 olduğunu sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EKİNCİ REFERANDUM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com