Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Suriyeli Mültecilere Yardım Platformundam İlci’ye ziyaret

Suriyeli Mültecilere Yardım Platformundam İlci’ye ziyaret

Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi ve 60 Sivil toplum kuruluşu tarafından kurulan Suriyeli Mültecilere Yardım Platformu Başkanı Adil Saraç ve yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında ziyaret ederek çalışmalarına katkı vermelerini istediler.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2012 Salı 19:42
Suriyeli Mültecilere Yardım Platformundam İlci’ye ziyaretZiyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci “Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi ve 60 Sivil toplum Kuruluşu tarafından kurulan Suriyeli Mültecilere Yardım Platformu Başkanı Adil Saraç ve yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyaret ettiler. Biz kendilerinin ziyaretlerinden son derece memnun olduk, mutlu olduk, kendilerine teşekkür ediyorum. Bu insanı yardım çalışmalarını Şanlıurfa düzeyinde yürüttüğünden dolayı kendilerine müteşekkiriz. Bu güzel hizmetlerin ilimizin her tarafına hatta okullarımıza kadar yayılıp her öğrencimizin yardımlaşma duygusunu elde etmesini sağlayan insani bir çalışma olması bakımından önemsiyoruz. Herkes tarafından destek gören bir çalışmadır bu. Biz de kendilerine tüm desteği vereceğiz. Öğrencilerimizin de bu platformda yer almalarını ve yardımlarda bulunmalarını canı gönülden istiyoruz. Ben çalışmalarından dolayı başta Suriyeli Mültecilere Yardım Platformu Başkanı Adil Saraç Bey’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Suriyeli Mültecilere Yardım Platformu Başkanı Adil Saraç ise yaptığı konuşmada “Sayın Milli Eğitim Müdürümüz Şanlıurfa’ya yeni atandılar. Kendilerine hem bir teşekkür etmek hem de Suriye’deki muhacir durumuna düşen Müslüman kardeşlerimize yardım etmek için başlattığımız insani yardım ile ilgili kendilerinden katkı istedik. Daha önce Sayın Valimizden, Milli Eğitim Müdürümüzden ve İl Müftümüzden gerekli katkıları almıştık, zaten sivil toplum kuruluşları bu konuda seferberdir, bizden sonra başladılar; ama bizden öne geçtiler, hepsinden Allah razı olsun. Dolaysıyla bu çalışmayı yaparken Şanlıurfa halkının Halil İbrahim Sofrası bereketine güvendik, şimdi de sürdürüyoruz. Allah bizleri mahcup etmez inşallah. En yakın zamanda hedefimize ulaşırız. Bu yangını Allah en yakın bir zamanda söndürür de bu insanlar kurtuluşa erer, biz de görevimizi yapmış olmanın huzuru içerisinde oluruz.” dedi.

Ziyarette Suriyeli Mültecilere Yardım Platformu Başkanı Adil Saraç, Şanlıurfa Deniz Feneri Temsilcisi Osman Gerem, Eğitim Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Valilik Proje Koordinatörü Emin Özçınar eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com